logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

G&G SINDIKATAS: GATVĖS LYGA 20 | KAUNAS

Pn 2022-03-18 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
22.00 - 32.00
Kultiniam G&G Sindikato albumui „Gatvės Lyga“ – 20!
2021-aisiais gimtadienio vakarėliui sutrukdė pandemija, bet šventė grįžta.

 
2022 metų kovo 18 diena, Kaunas, „Žalgirio“ arena – tai data, kai „Gatvės Lyga“ švęs gimtadienį su ištikimiausiais G&G Sindikato gerbėjais. Ar tu esi vienas jų? Tuomet turi čia būti. Prisijunk prie mūsų – pasijusi geriau!
 

Bilietus į 2021 m. kovo 12 d. koncertą Gatvės Lyga 20 turintiems žiūrovams papildomai kreiptis nereikia, jiems galios tie patys bilietai.

Bilietus į arenų turą
Visos Kaukolės Šypsosi 2020 m. Kauno „Žalgirio“ arenoje turintiems žiūrovams papildomai kreiptis nereikia, jiems galios tie patys bilietai.


Bilietus į arenų turą Visos Kaukolės Šypsosi 2020 m. Vilniuje ir Klaipėdoje įsigiję žiūrovai, kuriems tinkama naujoji data, iki 2022 m. sausio 9 d. įskaitytinai turi kreiptis į organizatorių, el. paštu: bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduoti tos pačios vertės nauji bilietai.
 
Žiūrovai, kurie negalės arba nenorės dalyvauti renginyje, gali pasinaudoti galimybe iki 2022 m. sausio 9 d. įskaitytinai kreiptis į organizatorių el. paštu
bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui.
 
Neketinant apsilankyti renginyje ar pasinaudoti kupono galimybe, žiūrovas iki 2022 m. sausio 9 d. įskaitytinai turi kreiptis į organizatorių dėl pinigų susigrąžinimo. Pinigai bus grąžinami per 14 d. po įvykusio renginio datos (iki 2022 balandžio 1 d. įskaitytinai).

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
G&G SINDIKATAS: GATVĖS LYGA 20 | KAUNAS Pn 2022-03-18 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 22.00 - 32.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) EDGARAS MONTVIDAS SU ORKESTRU Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) EDGARAS MONTVIDAS SU ORKESTRU Palangos koncertų salė, Palanga
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) Šiuolaikinio baleto trupė COMPLEXIONS Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) Šiuolaikinio baleto trupė COMPLEXIONS COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!