logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)

Pn 2024-04-26 19:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas

Balandžio 26-ąją, penktadienį, festivalio publikos laukia dvigubas koncertas. Pirmojoje jo dalyje pasirodys vienas darbščiausių šių dienų Lietuvos džiazo ir popmuzikos scenos muzikantų – pianistas, kompozitorius, vokalistas Giedrius Nakas.

Antrojoje išgirsime Theo Crokerį – „Grammy“ nominantą, garsų amerikiečių džiazo trimininką ir vokalistą.

Ne sykį „Kaunas Jazz“ su kitais atlikėjais grojęs Giedrius Nakas šį sykį žengs į scenos centrą.

Pianistas ir kompozitorius daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su daugybe Lietuvos garsių grupių ir atlikėjų, tokių kaip „Saulės Kliošas“, Andrius Mamontovas, Jurga, Monika Linkytė, Monika Liu, „Vilnius JJazz Ensemble“ ir daugeliu kitų.

Giedrius yra išleidęs jau keturis savo kūrybos albumus, kuriuose skamba įvairi muzika – nuo modernaus džiazo iki vokalinio soulo ir ritmenbliuzo. Dalis jų įrašyti su garsiais amerikiečių muzikantais.

„Kaunas Jazz“ scenai jis ruošia specialią programą, kurioje galima tikėtis netikėtumų ir staigmenų – šio muzikanto kelias niekada nebuvo nuobodus ir nuspėjamas.

Po lietuvių muzikanto į sceną žengsiantis amerikietis Theo Crokeris vadinamas žmogumi, kuris trimitu sugeba pasakoti nuostabias istorijas.

Jungtinėse Valstijose džiazo studijas baigęs muzikantas vėliau septynerius metus praleido Kinijoje, kur praplėtė savo muzikinę paletę ir grojo įvairią muziką – nuo salsos iki hiphopo ir bliuzo.

Grįžęs į gimtinę, jis galingai į muzikos sceną įsiveržė 2014-aisiais išleistu albumu „Afro Physicist“, kurį prodiusuoti padėjo legendinė dainininkė Dee Dee Bridgewater.

Jaunas talentingas muzikas greitai sulaukė ryškiausių žvaigždžių dėmesio – kūrinį su juo įrašė trimitininkas Roy Hargrove‘as, į savo televizijos laidą pasikvietė legendinis prodiuseris Quincy Jonesas.

Ypač didelės sėkmės sulaukė 2019-aisiais išleistas Theo albumas „Star People Nation“ – jis buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui geriausio šiuolaikinės instrumentinės muzikos albumo kategorijoje.

Theo Crokeris 2022-aisiais išleido jau septintąjį savo albumą „Love Quantum“, o metus vainikavo legendinio Mileso Daviso kūrybai skirtu koncertiniu albumu, įrašytu su Berlyno filharmonijos orkestru.

„Kaunas Jazz“ publika gali tikėtis kelionės po spalvingą ir turtingą Theo Crokerio muzikos pasaulį, kuriame dera džiazo, hiphopo ir popmuzikos elementai.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV) Pn 2024-04-26 19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas 44.00 - 54.00
Renginys Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)
Data / Laikas Pn 2024-04-26 19:00
Renginio vieta Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Kaina 44.00 - 54.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Įmonės kodas: 135977836
PVM kodas LT359778314
Renginys Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)
Data / Laikas Pn 2024-04-26 19:00
Renginio vieta Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Kaina 44.00 - 54.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą RAY GREENE (JAV/USA) | Palanga PopuliarusPopuliarusRAY GREENE (JAV/USA) | Palanga Muzikos klubas VANDENIS, Palanga
Pirkti bilietą RAY GREENE (JAV/USA) | Joniškis PopuliarusPopuliarusRAY GREENE (JAV/USA) | Joniškis Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis
Pirkti bilietą JORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) PopuliarusPopuliarusJORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Pirkti bilietą SNARKY PUPPY (JAV) PopuliarusPopuliarusSNARKY PUPPY (JAV) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti