Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gitaros fiesta 2017

T 2017-05-10 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
9.10 - 10.00
„Gitaros fiesta 2017“

  Pasiilgote kerinčios gitaros skambesio ir nuostabios pavasariškos muzikos? Šiemet gitara suskambės su ypatinga aistra ir polėkiu, o pripažintų virtuozų gausa pranoks visas iki šiol buvusias fiestas! Jau gegužės 10 d. 19 val. Vilniaus miesto Rotušėje, pamatysime ir išgirsime visas gitaros spalvas, kasmetiniame klausytojų taip laukiamame koncerte „GITAROS FIESTA 2017“. Įspūdingo renginio metu, skirtingų stilių muzikantai pasirodys vienoje scenoje, suvienyti meilės gitarai. Kiekvienais metais „Gitaros fiesta“ sulaukia vis daugiau atlikėjų, kurie sugeba nustebinti net ir pačius išrankiausius klausytojus bei pritraukia dar daugiau žiūrovų ir gitaros mylėtojų.
„Gitaros fiesta“  - tai renginys gitaros mylėtojams. Čia talentingų atlikėjų rankose gitara atsiskleidžia netikėčiausiomis spalvomis“, -  sako renginį organizuojančios prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas. Šiais metais „Gitaros fiestoje“ ypatingą dėmesį skirsime ansambliniam muzikavimui, pamatysime puikių Lietuvos ir užsienio gitaros virtuozų, kurie paruošė įspūdingą, nuoširdžią, pavasariu dvelkiančią programą ir nekantrauja ją pristatyti Jums.
Tęsdami ilgametę „Gitaros fiestos“ tradiciją, pristatysime jaunųjų talentų Augusto ir Algirdo Leonardo Poškų duetą. Turėsime unikalią galimybę „gyvai“ išgirsti smuiko virtuozo Zbignievo Levickio ir gitaros mago Tomo Varnagirio užburiantį pasirodymą. Scenoje pamatysime intriguojantį debiutą - gitaristo Martyno Kuliavo ir aktorės Ilonos Balsytės duetą, kuris mus sužavės jausmingomis dainomis. Fiestoje dalyvaus ir 20 pasaulio šalių apkeliaves garsusis „Baltijos gitarų kvartetas“ (Saulius Lipčius, Sergejus Krinicinas, Chris Ruebens, Zigmas Čepulėnas), kurio muzikavimas visada sukelia audringas publikos ovacijas.  Galingos energijos dozę mums paruošė „Vilniaus Gitarų Trio“ virtuozai Artūras Chalikovas,  Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič.   Jie žada pakerėti publika savo  įspūdinga programa. Šventėje dalyvaus ir „Trio Boceto Andaluz“  (gitaristas Algimantas Pauliukevičius, šokėja Liucija Puidokaitė ir Virgilija Kirnaitė), pristatysiantis  ispaniškomis spalvomis papuoštą koncertinę programą. Renginį nuspalvins  žymių gitaros meistrų - „Martyno Kuliavo ir  Alex Ten duo“ . Dvi gitaros  virtuozų rankose sukurs ypatingą atmosferą ir atskleis netikėtas muzikines spalvas. Taip pat turėsime galimybę susipažinti su labai nuotaikingu Igorio Šošino gitarų duetu iš kaimyninės Baltarusijos.
Kviečiame praleisti ypatingą vakarą su gitara Vilniaus miesto Rotušėje.  Ateikite ir pamatykite gitarų šėlsmą! Artėjant renginiui bilietai brangs.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gitaros fiesta 2017 T 2017-05-10 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.10 - 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 90 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- Studentams, senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems 10 % (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 15 % su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars libera, asociacija
Ars libera, asociacija
Minties g. 32-29 Vilnius
board@artslibera.com
Įmonės kodas 303463914