logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Gitaros legenda MIKE STERN su grupe

Pn 2023-03-03 19:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius

Kovo 3 dieną, Vilniuje, muzikiniame teatre „Legendos Klubas“ savo pasirodymą surengs net 6 kartus „Grammy“ nominuotas gitaros legenda Mike Stern su grupe

Mike‘as Sternas – džiazo ir roko muzikos sintezės meistras, kuris jau keturis dešimtmečius yra vienas geriausių visų laikų gitaristų pasaulyje, antrą kartą koncertuos Vilniuje.

Meistriškai įvaldęs skirtingus muzikos stilius, sujungęs džiazo muzikos laisvę ir roko bei bliuzo muzikos energiją, Mike‘as Sternas turi unikalų gebėjimą savo kūryboje apjungti Jimo Hallo lyriškumą, Jimi Hendrikso audringą energiją bei Weso Montgomery svingo nuotaikas.

Kartu scenoje pasirodys Mike‘o Sterno žmona Leni Stern – multiinstrumentalistė bei dainininkė, kurios gyvi pasirodymai geriausiuose džiazo klubuose Amerikoje bei festivaliuose Europoje net penkis kartus pelnė geriausios metų gitaristės „Gibson“ apdovanojimus. Leni Stern, savo karjerą pradėjusi kaip džiazo gitaristė, pastarąjį dešimtmetį savo muzikoje apjungia šlifuotą šiuolaikinio džiazo muzikos skambesį kartu su Vakarų Afrikos muzikos stiliais.

Šio ypatingo pasirodymo metu scenoje prisijungs talentingi atlikėjai iš Lenkijos - Adam Golicki (mušamieji), Piotr Lemaczyk (bosinė gitara), Rafal Sarnecki (gitara).

Koncerto vakaro svečias vienas įdomiausių ir žinomiausių Lietuvos džiazo saksofoninkų bei kompozitorių Kęstutis Vaiginis. Klausytojus Lietuvoje ir užsienyje ilgus metus žavintis orginaliomis kompozicijomis su nepriekaištinga technika atlikėjas derina modernaus džiazo ir akademinės muzikos stilistikas, kuriose galima išgirsti Wayne‘o Shorterio, John‘o Coltrane ar Davido Sanchezo įtaką.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gitaros legenda MIKE STERN su grupe Pn 2023-03-03 19:00 Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius 25.00 - 45.00
Renginys Gitaros legenda MIKE STERN su grupe
Data / Laikas Pn 2023-03-03 19:00
Renginio vieta Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
Kaina 25.00 - 45.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:15
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
MB Saksofono pasaulis
Vasaros g. 8-40 Nemenčinė
info@saksofonopasaulis.lt / 868627991
Įmonės kodas: 304739988
Renginys Gitaros legenda MIKE STERN su grupe
Data / Laikas Pn 2023-03-03 19:00
Renginio vieta Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
Kaina 25.00 - 45.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti