logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

GRANDSON: I LOVE YOU, I'M TRYING TOUR

T 2023-10-18 19:30
Kablys + Kultūra, Vilnius

GRANDSON: I LOVE YOU, I’M TRYING TOUR

Pirmą kartą Lietuvoje pasirodymą surengs Šiaurės Amerikos muzikos žvaigždė, alternatyvios muzikos atlikėjas –  grandson. Spalio 18 dieną Vilniaus klube „Kablys + Kultūra“ įvyks grandson pasaulinio turo „I Love You, I’m Trying Tour“ koncertas, kuriame muzikantas pristatys naujausią, netrukus pasirodysiantį albumą.

grandson – kanadiečių/amerikiečių atlikėjo Jordano Benjamino sceninis pseudonimas. Alternatyvios muzikos atlikėjas grandson savo kūryboje derina roko, hip-hop ir elektroninės muzikos stilius, o dainose atvirai pasakojama apie pastangas suimti gyvenimą į savo rankas, mūsų kartos socialines problemas, psichikos sveikatą ar kovą su priklausomybėmis.

Naujame ture grandson pristatys jau antrąjį albumą „I Love You, I’m Trying“, kuris oficialiai pasirodys gegužės 5 dieną. Šiam albumui muzikantas atrinko 12 geriausių kūrinių iš daugiau nei 40 per kelis metus sukurtų kompozicijų, o naujas įrašas, anot grandson, bus labiausiai asmeniška ir jo jautriausia kada nors gerbėjams pristatyta kūryba.

Nuo 2014 metų scenoje pseudonimu grandson startavęs Jordan Benjamin savo debiutinį albumą „Death Of An Optimist“ išleido 2020 metais. Muzikantas nuolat koncertuoja Šiaurės Amerikoje ir Europoje bei turi milijonus perklausų muzikos platformose, o jo dainos „Rain“ ir „Oh No!!!“ skambėjo tokiuose filmuose kaip „The Suicide Squad“. 2022 metais grandson pristatė kūrinį „Kult“, įrašytą kartu su Steve Aoki ir Jasiah bei apšildė amerikiečius „Imagine Dragons“ ture JAV ir dainininkę Avril Lavigne jos areniniuose koncertuose Kanadoje.

Pirmasis grandson pasirodymas mūsų šalyje įvyks muzikos klube „Kablys + Kultūra“, Vilniuje, spalio 18 dieną.

grandson - Blood // Water: https://youtu.be/Sk-U8ruIQyA

grandson & Jessie Reyez - Rain (from The Suicide Squad): https://youtu.be/vTVUAXfyGqs

Steve Aoki & grandson - KULT (ft. Jasiah): https://youtu.be/uTFo_iCN8uM

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
GRANDSON: I LOVE YOU, I'M TRYING TOUR T 2023-10-18 19:30 Kablys + Kultūra, Vilnius 41.00
Renginys GRANDSON: I LOVE YOU, I'M TRYING TOUR
Data / Laikas T 2023-10-18 19:30
Renginio vieta Kablys + Kultūra, Vilnius
Kaina 41.00
Svarbi informacija
Vieša prekyba prasideda kovo 3 d. 10 val.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 3 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kablys + Kultūra
Kauno g. 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Metų Partneriai, UAB
Metų Partneriai, UAB
Vytenio g. 46 Vilnius
+37060104549 / concerts@shownet.lt
Įmonės kodas: 125543841
PVM kodas LT100000922910
Renginys GRANDSON: I LOVE YOU, I'M TRYING TOUR
Data / Laikas T 2023-10-18 19:30
Renginio vieta Kablys + Kultūra, Vilnius
Kaina 41.00
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą SCORPIONS - Rock Believer Tour 2023 PopuliarusPopuliarusSCORPIONS - Rock Believer Tour 2023 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Miesto šventė - Kaunas Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Miesto šventė - Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti