Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

GRAŽIAUSIOS SPEKTAKLIŲ DAINOS MUZIKINĖJE PROGRAMOJE ''TEN SENELIAI JAUNI...''

Pn 2016-12-09 19:00
Birštono kultūros centras, Birštonas
Įvykęs renginys
Pirmą kartą Birštone - gražiausios spektaklių dainos ir mylimi artistai.

Gruodžio 9 d. 19 val. Birštono kultūros centras pavirs vaikų šalimi, kurioje nuskambės gražiausios kada nors sukurtos dainos iš vaikiškų spektaklių. Čia laukiami ne tik mažiausi klausytojai, tačiau ir tie, kurie kadaise buvo vaikais. Ne veltui ir programos pavadinimas skamba „Ten seneliai jauni, o tėvai kaip vaikai...“.  Į tokį nuotaikingą, žaismingą ir visai nebaisų nuotykį kviečia trys mylimi teatro aktoriai – Andrius Kaniava, Aidas Giniotis, Gediminas Storpirštis bei kompozitorius Sigitas Mickis.

Tie, kas buvo, sako pabuvę tarsi pasakoje, tie, kas girdėjo, sako buvo labai gera. Tie, kas nori išgirsti – laukiami Birštono kultūros centre, nes šis teatralizuotas koncertas čia suskambės pirmą kartą. Tai puiki dovana brangiems žmonėms artėjančių švenčių proga. Juk gera dovanoti geras emocijas. „O tokio gėrio niekada nebus per daug“, - užtikrina koncerto organizatoriai, geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
GRAŽIAUSIOS SPEKTAKLIŲ DAINOS MUZIKINĖJE PROGRAMOJE ''TEN SENELIAI JAUNI...'' Pn 2016-12-09 19:00 Birštono kultūros centras, Birštonas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30 val.
Trukmė: 75 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos:
Studentams, neįgaliesiems, senjorams (pateikus pažymėjimą) – 8 €
Vaikams nuo 7 iki 18 metų – taikoma 50 proc. nuolaida.
Su Laisvalaikio kortele 2 bilietams (tik internetu) taikoma 20 proc. nuolaida (Į nuolaidos laukelį įvestipirmus 6 kortelės numerio skaičius)
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta