Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupa ROZHDESTVO / Группа Рождество

Pn 2019-05-10 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
14.60 - 33.73
2019m. gegužės 10d. "Žvejų rūmuose"
Vyks didelis "РОЖДЕСТВО" grupės koncertas.

Perkantiems bilietus iki 2019 vasario 28d. taikoma 15% nuolaida


Grupės „Roždestvo“ hitas „Ты знаешь: так хочется жить…“ – tai dažniausiai internetu atsisiunčiama daina, užimanti pirmąsias hitparadų vietas.

Grupės įkūrimo idėja gimė 2008 m. sausio 6-7 d., todėl ji ir buvo pavadinta „Рождество“ („Kalėdos“ – pagal Julijaus kalendorių). Tada susiformavo talentingo dainų autoriaus ir atlikėjo Genadijaus Selezniovo bei gitaristo-aranžuotojo Andrejaus Nasyrovo tandemas. Per grupės gyvavimo laiką joje grojo daug talentingų muzikantų, įnešusių asmeninį kūrybinį indėlį.

Dabartinė grupės sudėtis – Genadijus Selezniovas, Andrejus Nasyrovas, Sergejus Kalininas (mušamieji), Geliana Michailova (klavišiniai, pritariamasis vokalas). Grupės direktorė Nina Cvetkova.

2010-jų pavasarį grupė išleido debiutinį albumą, kurį pirmieji išgirdo muzikantų draugai ir gerbėjai. Iki dabar grupė jau yra įrašiusi šešis populiarius albumus.

Nenuostabu, kad grupė yra „tautos numylėtiniai“, nes kiekvienas šios komandos koncertas sukelia publikai laimės pojūtį, skleidžia pozityvų užtaisą. Kiekvienas susitikimas su grupe tampa nepamirštamu.

Muzikantų gastrolių grafikas pastoviai pasipildo naujais maršrutais visoje NVS, kolektyvas grojo garsiausiuose festivaliuose ir rinktiniuose koncertuose. Grupė su daina „Так хочется жить“ tapo premijos „Metų šansonas 2013“ Kremliuje laureatais ir pelnė garbės statulėlę. „Roždestvo“ taip pat laimėjo pagrindinę premiją radijo stoties  „Piter FM“ nominacijoje „Tautos pasirinkimas“, yra festivalių „Гуляй душа“, „Эх, Разгуляй“ laureatai. Grupė grojo tarptautinių festivalių „Slavianskij Bazar“ Vitebske, „Jūrmala Šanson“, „Russkaja duša“ Vokietijoje, „Linija sudby“ Ispanijoje gala-koncertuose.

Septyni oficialūs grupės vaizdo klipai transliuojami muzikiniuose TV kanaluose.

https://youtu.be/YL8Q8So3MUk
https://youtu.be/Z4A8hgQUuYc
https://youtu.be/t9yTYUl_sok

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/events/267387737276368/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Grupa ROZHDESTVO / Группа Рождество Pn 2019-05-10 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 14.60 - 33.73
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: perkantiems bilietus iki 2019 kovo 25 d. taikoma 15% nuolaida (kainos nurodytos su nuolaida)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
SIA TSM EVENT
Raunas iela 35 - 18 Ryga
Ta pati renginio vieta