Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupė ''Pelenai'' - Bryan Adams project

K 2019-03-07 20:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
14.00 - 20.00
Grupė „Pelenai” – Bryan Adams project
 
„Pelenai“ – gyva lietuviško roko legenda, jau daugiau nei 20 metų savo ištikimiems klausytojams dovanojanti autorinės kūrybos bei geriausių užsienio muzikantų dainų prisodrintus koncertus. Išskirtinis muzikinis braižas, daugiametę patirtį atskleidžiantis profesionalumas, unikalus vokalistas Česlovas Gabalis ir atsidavimas gerbėjams – tai grupės vizitinė kortelė, kurios įvertinimą rodo pilnos salės klausytojų ir dainų skandavimas drauge.

Moters dienos išvakarėse, kovo 7 d., pramogų salėje „Vakaris“ vyks neeilinis dviejų dalių „Pelenų“ koncertas. Lietuviškuoju Bryan‘u Adams‘u neretai vadinamas Č. Gabalis su profesionalių muzikantų ketvertu atliks ne vienerius metus plėtotą, brandintą ir originaliai atnaujintą „Bryan Adams Project“. Spalio mėnesį programa pristatyta pramogų salėje „Vakaris“, anšlaginiame, gražiausių įvertinimų sulaukusiame koncerte, todėl muzikantai sugrįžta pasikaustę neblėstančia charizma, profesionalumu ir iki širdies gelmių žinomų dainų bagažu.

Šventiniame koncerte  skambės kruopščiai atrinkti tiek dažno atmintyje įstrigę legendinio atlikėjo hitai, tiek rečiau grojamos dainos iš ankstyvosios B. Adams‘o kūrybos. Kovo 7-osios koncertas ypatingas, nes jame be pasaulinio garso hitų taip pat skambės ir gražiausios visų laikų „Pelenų“ dainos.  „Lopšinė“, „Sudie“, „Laiškai“, „Nupiešk man laimę“ – tai kūriniai, su kuriais užaugo ne viena lietuviškos muzikos mylėtojų karta. Kas sakė, kad rokas privalo būti trankus? Jis gali dvelkti ramuma, branda, išsilaisvinimu ir pozityvumu.

Smulkmeniškai profesionalus, gerai žinomų, tačiau kiekvieną kartą naujai suskambančių kūrinių kupinas, vaiskią nostalgiją sukeliantis, abejingų nepaliekantis – toks bus Moters dienos išvakarėse pramogų salės „Vakaris“ lankytojams rengiamas šventinis vakaras.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Grupė ''Pelenai'' - Bryan Adams project K 2019-03-07 20:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 14.00 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietai brangs!

Durys atidaromos: ~19 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vakaras tau, MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta