logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupė U'ELEMENTS | Albumas Warm White

Š 2021-09-11 20:00
12.00 - 20.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

DĖMESIO!
Nežymiai keičiasi renginio Grupė U'ELEMENTS | Albumas Warm White laikas į 20:00.
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Beveik metus gyvuojanti grupė „U‘Elements“ vienija publikai jau gerai žinomus muzikantus: ją sudaro buvę „Subtilu-Z“ nariai akordeonininkai Povilas Velikis ir Dmitrijs Mihailovs, prie jų prisijungė būgnininkas Mihails Novikovs ir kontrabosininkas Armanas Isojanas. Taigi, tai – tarptautinis lietuvių-latvių-armėnų tandemas, keturi profesionalūs muzikantai, besidalijantys su publika savo originalia kūryba.

U‘Elements kūryboje susilieja lietuvių, latvių, armėnų liaudies muzikos motyvai bei džiazo kalba ir improvizacija. U’Elements kuriama muzika yra energinga, melodinga, jazz, folk, drum&bass, world music. Naujasis albumas „Warm White“ savo ritminiu turtingumu, ansamblio narių tarpusavio sąveika artimas džiazo estetikai, bet kūrėjų tikslas anaiptol nebuvo siekti žanrinio grynumo ir kreiptis į kažkurią apibrėžtą auditoriją. Tai yra laisva, nuoširdi kūryba, nesivadovaujanti kanonais ir besikreipianti į kiekvieną ausį, imlią išraiškingoms melodijoms, gyvai dinamikai ir meistriško atlikimo polėkiui.

 

Su naujuoju albumu „Warm White“ grupė nori atkreipti dėmesį, kaip svarbu muzikos klausytis legaliai, kaip klausytojai palaikydami kūrėjus prisideda prie turinio kūrimo.

 
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti