Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės BIPLAN koncertas

Pn 2019-01-18 19:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
15.00 - 18.00
GRUPĖS BIPLAN KONCERTAS BISTRAMPOLIO DVARE

Pozityviojo roko vėliavnešiai – grupė „Biplan“ – įsitikinę, kad bet kuris metų laikas gali nušvisti ryškiomis spalvomis, įsileidus į savo ausis ir širdis muzikos. Jos bus su kaupu pažerta 2019 m. sausio 18 d., 19 val. Bistrampolio dvare.

Renginys kvies pasileisti plaukus su legendiniais tapusiais ir naujausiais „Biplan“ hitais, o taip pat išgirsti rečiau į grupės repertuarą įtraukiamus kūrinius. Neišsenkantis mylimų dainų „draivas“, gyvas muzikantų ir publikos bendravimas sodriai užpildys draugiškai jaukią Bistrampolio dvaro erdvę.

Valiūkiškų, žaviai romantiškų ir uždegančių „biplanų“ turtas – jau 20 metų scenoje ir didžiausia šūsnis dainų, kurias žino visa Lietuva. Atlikėjų nuoširdumas ir „draivas“ – tas pats tiek dideliuose pasirodymuose, tiek ir mažesniuose.

Per savo karjeros dvidešimtmetį „Biplanai“ nuskynė visą glėbį apdovanojimų, kurių solidžią rikiuotę 2015 n. papildė ir grupės vokalisto Makso Melmano ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis, įteiktas šalies Prezidentės. Visgi gebėjimas kaskart uždegti publikos akis ir širdis – jis neįkainojamas, ir šiam „Biplanų“ talentui verta atsiduoti jau sausio 18-ąją Bistrampolyje!

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/397001794373600/?active_tab=about

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Grupės BIPLAN koncertas Pn 2019-01-18 19:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 15.00 - 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% bilietams. Kaina nurodyta jau su nuolaida. Bilietų su nuolaida kiekis ribotas!
- 20% papildoma nuolaida studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Bistrampolio g. 1, Kučių km. Panevėžys Lietuva
Organizatorius
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys