Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės PIKASO 18+

Pn 2018-07-20 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
23.00 - 30.00
Grupė „Pikaso“ savo gerbėjams pristato didžiulės sėkmės susilaukusio jubiliejinio turo „18+“ finalinį koncertą. Finalinis koncertas „18+“ liepos 20 d. 20 val. įvyks Palangos koncertų salėje. Tai didžiausias šiais metais įvyksiantis grupės solinis pasirodymas.

„Ačiū už meilę, kurią jautėm viso turo metu! Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Alytus, Panevėžys, Plungė, Mažeikiai! Šitų vakarų nepamiršim. Palangos koncertų salė 07 20. Pasižymėkit. Ten bus labai gerai. Mylim!“ – sakė Haroldas, Rokas ir Valdas.

Šiemet grupė atsisakė koncertuoti įvairiuose Palangos klubuose ir surengs šį vienintelį pasirodymą šiame mieste. Vaikinai sakė „ surengsime patį geriausią grupės koncertą.“

Turo metu dainas „Sudie“ ir „Dešimt priežaščių“ atlikti grupė į sceną pasikviesdavo įvairias žinomas Lietuvos dainininkes. Šį tradicija bus tęsiama ir šį kartą, o tokių viešnių grupė žada ne vieną. Tai pat bus pristatyta ir viena visiškai nauja daina - duetas su visiems labai gerai žinoma grupe.

„Tegul lieka intriga, nes geriausiame mūsų metų koncerte bus visi geriausi “, - sakė grupės nariai.

Koncerte skambės geriausios per 18 grupės gyvavimo metų sukurtos dainos.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Grupės PIKASO 18+ Pn 2018-07-20 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 23.00 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
VšĮ Televizijos prodiuseriai
Baltijos pr. 117-90 Klaipėda