Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės RONDO šventinis koncertas

Pn 2018-12-28 19:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
15.00 - 20.00
Šventinis grupės „RONDO“ koncertas Bistrampolio dvare!

Artėjant šventiniam Kalėdų laikotarpiui dažnas suka galvą, kaip nustebinti artimus ir mylimus žmones. Neprilygstamą muzikinę dovaną gruodžio 28 d. Bistrampolio dvare susibūrusiems geros muzikos fanams įteiks legendinė grupė „Rondo“. Šventiniame pasirodyme skambės geriausios, laiko patikrintos ir tūkstantinių minių pripažintos „Rondo“ dainos, populiariausi visų laikų pasauliniai hitai ir laisve alsuojančios improvizacijos, kuriuos lydės netikėtumai ir jauki atmosfera.

Jau keturis dešimtmečius savo muzika džiuginanti grupė „RONDO“ koncertuoja tik gyvai ir kiekvienas koncertas virsta spalvingu bei nuotaikingu reginiu. Jų pasirodymas nepalieka abejingų. „Rondo” dainas „Eglė mano sesė”, „Laukų gėlė”, „Pelenė”, „Palauk, sustok”, „Sudie, Eliza”, „Rytas perone” ir daugelį kitų kartu su grupe dainuoja daugiatūkstantinės žiūrovų minios visoje Lietuvoje.

Grupė „Rondo” daugybę kartų buvo renkama populiariausia Lietuvos grupe.

Pastaraisiais metais „Rondo“ grojo Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Gruzijoje, Italijoje, JAV, Lenkijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Rusijoje, Slovakijoje, Vokietijoje.

Grupė „RONDO“:
Aleksandras Ivanauskas (Fara), Remigijus Venslova, Sergejus Persijanovas, Robertas Mankus.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/352372098871343/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Grupės RONDO šventinis koncertas Pn 2018-12-28 19:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 15.00 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: senjorams, neįgaliesiems, studentams ir moksleiviams 1 bietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Bistrampolio g. 1, Kučių km. Panevėžys Lietuva
Organizatorius
UAB ''Tourex''
Bistrampolio g. 1 Kučių k. Panevėžio r.