Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

GUF

Š 2018-10-13 01:00
Naktinis Klubas MALIBU, Vilnius
Vienas talentingiausių, tuo pačiu ir brangiausiai apmokamų Rusijos reperių GUF sugrįžta į sceną ir spalio 13 dieną sudrebins MalibuDisco sienas solinių pasirodymų.

Aleksejus Dalmatovas, sceninis pseudonimas - GUF, karjerą pradėjo vos 19 metų ir netrukus tapo vienu ryškiausiu Maskvos hip hopo scenos atstovu.

Atlikėjo talentas ne kartą įvertintas itin plačią muzikos rinką turinčios Rusijos apdovanojimuose. Svetainė „Rap.ru“ 2009-aisiais geriausiais paskelbė jo albumą „Doma“ („Namuose“) ir vaizdo klipą, o pats GUF tapo metų atlikėju. Juo išrinktas ir „Russian Street Awards“ 2010-aisiais, o pernai atsiėmė apdovanojimą už geriausią hiphopo projektą kanalo „Muz-TV“ rinkimuose.

Reperis išsiskiria ne tik įtaigiais dainų tekstais, bet ir galybę muzikinių video klipų. Atlikėjas neretai dalinasi scena su tokiais Rusijos muzikantais kaip Basta, Smoki Mo, Kasta ir daugeliu kitų.

Asmenims, jaunesnėms nei 18 metų į klubą iėjimas draudžiamas, klubas naudoja face control politiką, būtina parodyti asmens tapatybės dokumentą. Klubas taip pat turi teisę keisti programą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
GUF Š 2018-10-13 01:00 Naktinis Klubas MALIBU, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~22:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Žirmūnų g. 106D Vilnius Lietuva