logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas

S 2023-10-15 19:00
Kauno OAZĖ, Kaunas

Ozzy Osbourne ir „Firewind“ gitaristas Gus G surengs net du koncertus Lietuvoje

Renginių ciklas „Gitaros legendos“ šį rudenį pristatys dar vieną žvaigždę. Šįkart tai bus graikų kilmės elektrinės gitaros virtuozas Gus G. Nepaisant savo jauno amžiaus, jis jau yra bendradarbiavęs su Ozzy Osbourne‘u, „Firewind“ ir daugeliu kitų atlikėjų. Gus G su grupe Europos ture pristatys naujausią solo albumą „Quantum Leap“, o Lietuvoje tai atliks net dviejuose koncertuose: spalio 14 d. (šeštadienį) Vilniaus „Vakaryje“ ir spalio 15 d. (sekmadienį) Kauno „Oazėje“.

GUS G - Not Forgotten (2023):
https://youtu.be/X0C6Rge0zII

Gus G sceninį pseudonimą pasirinko Kostas Karamitroudis, gimęs 1980-aisiais ir polinkį muzikai paveldėjęs iš tėvo, dainavusio graikų folklorą, bet jautusio didelę simpatiją ir rokui. Jau dešimties metų vaikinas tėvų paprašė pirmosios gitaros, kurios valdymo techniką netrukus ištobulino visai ne vaikiškai. Būdamas 18-os, jis išvyko iš Graikijos ir pradėjo sėkmingą karjerą roko muzikos scenoje.

Gus G yra tikrai talentingas gitaristas, karjeros pradžioje palikęs ryškų pėdsaką grupėse “Mystic Prophecy”, “Nightrage”, “Dream Evil” ir pagrindinėje grupėje “Firewind”. Kaip kviestinis muzikantas, jis dalyvavo įrašant ir daugelio kitų garsių grupių albumus. Pagaliau šį jauną ir perspektyvų muzikantą pastebėjo legendinis Ozzy Osbourne’as, kurio komandoje Gus G pakeitė garsųjį gitaristą Zakką Wylde‘ą. Jie kartu dirbo 2009–2017 m. bei įrašė 2010 m. studijinį Ozzy albumą „Scream“. Gus G sulaukė pagyrų už savo grojimo gitara įgūdžius, kompozicinę kūrybinę gyslelę, grojimą gitara „shred“ stiliumi, virtuozišką elektronikos panaudojimą kūryboje, pelnė pripažinimą dėl savo galingo skambesio gyvų pasirodymų metu ir sugebėjimo derinti klasikinio metalo elementus su šiuolaikinėmis muzikos tendencijomis.

OZZY OSBOURNE - Let Me Hear You Scream:
https://youtu.be/GRqpOhkdhTM

Išsiskyrus Ozzy ir Gus G keliams, kertiniai pastarojo veiklos akmenys tapo graikų heavy/power metalo grupė “Firewind”, kurioje jis yra vienintelis pastovus narys, bei jo paties solo karjera. Naujausias jo kūrybinis darbas būtent ir yra solinis – tai 2021 m. pandemijos metu pasirodęs studijinis albumas “Quantum Leap”, kurį gitaristas iki šiol pristato nesibaigiančiose gastrolėse po visą pasaulį.

FIREWIND - Ode To Leonidas:
https://youtu.be/kF_nYCnVjcM

Pasiruoškite nukeliauti į nepaprastą gyvo garso pasaulį, kuriame išskirtiniai muzikantų įgūdžiai susilieja į vieną harmoniją. Pasaulinio lygio pasirodymas, kurį būtina patirti, muzikos šventė, duoklė menui ir ypatinga patirtis, kuri liks su jumis visam laikui. Kaip apie graikų gitaros virtuozo Gus G koncertus sako muzikos kritikai, „sveiki atvykę į susitikimą su muzikiniu tobulumu, kur šie pasaulinio lygio muzikantai džiugins ir sužavės jus savo meistriškumu, nustebins ir užburs nepamirštama bei išpuoselėta meistriškumo patirtimi“. Roko muzikos ir elektrinės gitaros gerbėjams tiesiog privaloma būti: spalio 14 d. (šeštadienį) Vilniaus „Vakaryje“ ir spalio 15 d. (sekmadienį) Kauno „Oazėje“.

GUS G. - Enigma Of Life (2021):
https://youtu.be/8xvN93PqPVM

 

 

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/KaunoOAZE

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas S 2023-10-15 19:00 Kauno OAZĖ, Kaunas 27.65 - 32.65
Renginys GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas
Data / Laikas S 2023-10-15 19:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 27.65 - 32.65
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: 1 (15 min.)
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno OAZĖ
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
NTA, UAB
A. Juozapavičiaus pr. 7M Kaunas
864066899; renginiai@kaunooaze.lt
Įmonės kodas: 132137474
PVM kodas LT321374716
Renginys GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas
Data / Laikas S 2023-10-15 19:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 27.65 - 32.65
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Kaunas PopuliarusPopuliarusLegendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Kaunas Kauno OAZĖ, Kaunas
-30%
Pirkti bilietą Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas | Kauno Oazė PopuliarusPopuliarusLegendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą Rūta Ščiogolevaitė ir grupė. Trijų dalių koncertas | Kauno Oazė PopuliarusPopuliarusRūta Ščiogolevaitė ir grupė. Trijų dalių koncertas | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą Grupė ''16Hz'' | Kauno Oazė PopuliarusPopuliarusGrupė ''16Hz'' | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti