Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

HELSINKI-COTONOU ENSEMBLE (Suomija, Beninas, Tanzanija)

Pn 2018-04-27 23:00
Renginių Oazė, Kaunas
16.00
Naktiniai festivalio „Kaunas Jazz“ koncertai, kuriuose muzika skamba iki paryčių, šįmet kraustosi į klubą „Renginių Oazė“. Pirmąjį vakarą linksmybes čia užkurs „Helsinki – Cotonou Ensemble“ - Benino ir Suomijos muzikantų grupė, debiutavusi 2012-aisiais ir jau išleidusi tris kritikų puikiai įvertintus albumus. Anot specialistų, grupės muzika skamba kaip kažkas per vidurį tarp legendinio Afrikos muzikanto Felos Kuti ir šiuo metu itin populiarios JAV grupės „Snarky Puppy“. Fanką, džiazą, soulą ir afrikietiškus ritualinių apeigų ritmus savo kūryboje derinanti grupė garsėja ugningais pasirodymais – o kauniečiai gali tikėtis ir premjerų, nes į festivalį grupė atvyks su šviežutėliu, balandį išleidžiamu ketvirtuoju albumu. Grupės istorija prasidėjo kaip atostogų nuotykis, kai trys Suomijoje gyvenantys muzikantai nusprendė nuvykti į Kotonu – didžiausią Vakarų Afrikos valstybės Benino miestą, kuris yra vieno iš jų gimtinė. Tačiau ten jų repeticijoje gimęs skambesys pasirodė pernelyg įdomus, kad liktų tik jų kompiuteriuose. Nuo Helsinkio iki Kotonu – šeši tūkstančiai kilometrų. Tačiau nustebsite išgirdę, kaip efektingai ir įdomiai šios grupės muzikoje susijungė garsai, atėję iš tokių skirtingų platumų.

Noël Saïzonou - lead vocals & percussion; Janne Halonen - guitars & vocals; Sampo Riskilä - bass & vocals; Juha Räsänen - drums & vocals; Mikko Pettinen - trumpet & vocals; Joakim Berghäll - saxophone & vocals; Menard Mponda - percussion & vocals; Visa Oscar - keyboards.

Video:
https://youtu.be/jdOj3jhowsY
https://youtu.be/0A-_uNQ-f-k
https://youtu.be/HBln8BGyiB0
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~22:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Rotušės a. 29 44033 Kaunas
Įmonės kodas 135977836
PVM kodas LT359778314