logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

IGORIO JARMOLENKOS KONCERTAS IR STRIPTIZO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOU

K 2023-12-28 19:00
Biržų kultūros centras, Biržai
Programoje – gražiausios Igorio Jarmolenkos meilės dainos ir geriausių Lietuvos striptizo šokėjų pasirodymas.
 
Igoris Jarmolenka didžiojoje scenoje jau dešimt metų. Įstojęs į muzikos mokyklos smuiko klasę, buvo pastebėtas geriausių vokalų mokytojų ir pakviestas dainuoti į chorą solistu kaip ypatingo tembro balso savininkas.
„Hobis dainuoti artimiesiems tapo hobiu dainuoti scenoje. Dainuoju ne aš, dainuoja mano širdis. Muzika man padeda kurti geras emocijas. Kiekvieno savo koncerto metu dovanoju klausytojams pozityvių emocijų bangą, gerą nuotaiką ir viltį. Noriu, kad žmonės suprastų, jog visur gali vykti šventė ir tam visai nereikia jokių specialių progų“, - sako Igoris Jarmolenka.
2010 metais išleido debiutinį albumą „Posūkis“. 2012 metais nugalėjo tarptautiniame talentų forume Londone. 2020 metais didžiulio populiarumo sulaukė antrasis jo albumas „Pakabino man“. Dėl ypatingo balso tembro Igorį Jarmolenką aukštai įvertino daugelis populiarių dainininkų ir grupių, tokių kaip Inga Valinskienė, Radžis, Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Vudis, grupė „Dar“, Beata Wilkin ir jos kolektyvas „Funky“ ir pasiūlė jam rengti bendrus koncertus bei pasirodymus.
„Tai žmogus – į pramogų ir muzikos pasaulį įsiveržęs tarsi viesulas ir savo skoniu, balsu bei galimybėmis nustebinęs ne vieną!“, - taip apie Igorį Jarmolenką atsiliepia legendinė dainininkė ir dainų tekstų autorė Nijolė Talat-Kelpšaitė.
 
Koncerto metu kiekvienas klausytojas ras sau širdžiai mielą dainą – nuo populiaraus šlagerio iki šiuolaikinio repo, kurį jis atlieka su savo draugu Julian Verdee. Igoris Jarmolenka įrašė daugiau nei 50 įvairių dainų. Jo koncertinėje programoje yra gerai žinomi kūriniai „Alyvos žydės“, „Pabūkime drauge“, „Pakabino mane“, „Su ja kaifuoju“, “Dūda” ir kitos.
Koncerto metu bus galimybė išvysti ir geriausių Lietuvos striptizo šokėjų pasirodymus. Bus karšta!
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
IGORIO JARMOLENKOS KONCERTAS IR STRIPTIZO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOU K 2023-12-28 19:00 Biržų kultūros centras, Biržai 16.20 - 26.20
Renginys IGORIO JARMOLENKOS KONCERTAS IR STRIPTIZO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOU
Data / Laikas K 2023-12-28 19:00
Renginio vieta Biržų kultūros centras, Biržai
Kaina 16.20 - 26.20
Svarbi informacija

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos
 
Bilietai brangs!


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Biržų kultūros centras
J. Basanavičiaus g. 4 Biržai Lietuva
Organizatorius
LABRADOR COMMUNICATIONS SIA
Vecdumbraju 3 Upesciems LV-2137 Garkalnes pagasts
+370 620 79852, labrador@inbox.lt
Įmonės kodas: 50203502661
PVM kodas LV50203502661
Renginys IGORIO JARMOLENKOS KONCERTAS IR STRIPTIZO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOU
Data / Laikas K 2023-12-28 19:00
Renginio vieta Biržų kultūros centras, Biržai
Kaina 16.20 - 26.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti