Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

III Festivalis ''Kalėdinis Vilnius'' DŽIAZAS KITAIP

Pn 2016-12-30 18:30
Trakų Vokės dvaras, Vilnius
12.05 - 14.00
III Festivalis “Kalėdinis Vilnius“

DŽIAZAS KITAIP

Marius ŠINKŪNAS, vibrafonas
Arūnas ŠLAUSTAS, fortepijonas


Kad naujieji metai būtų geri, sakoma, jog reikia linksmai palydėti senus. Tai padaryti jums padės du žavūs ir talentingi atlikėjai - vibrafonininkas Marius Šinkūnas ir pianistas Arūnas Šlaustas. Gruodžio 30 dieną ramų ir jaukų Trakų Vokės dvarą užlies nevaržomi džiazo garsai. Skambės unikali A. Šlausto kūryba, bene geriausio pasaulyje džiazo pianisto Chick Corea'o kompozicijos ir kt. Visiems neabejingiems džiazui, improvizacijoms ir muzikai, kuri išlaisvina mintis ir emocijas - nusimato nepamirštamas koncertas.


MARIUS ŠINKŪNAS – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, savo žinias gilinęs Prancūzijoje, JAV, daug laiko gyveno ir mokėsi Japonijoje. Reguliariai veda vibrafono meistriškuno pamokas Sankt Peterburgo meno licėjuje. Koncertuoja su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais.Vilniuje Balio dvariono muzikos mokykloje yra atidaręs pirmąją vibrafono klasę Baltijos šalyse. Pastaruoju metu vibrafonininkas ne tik aktyviai koncertuoja, dirba pedagoginį darbą, bet ir veda muzikines radijo laidas per LRT KLASIKOS programą.

ARŪNAS ŠLAUSTAS gerai žinomas ne tik kaip džiazo, bet ir kaip akademinės muzikos atlikėjas. Baigęs klasikinį fortepijoną Lietuvos muzikos akademijoje, jis tapo Tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų konkurso laureatu, surengė ne vieną rečitalį, koncertavo su Lietuvos kameriniu ir Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestrais. Jis - šiuolaikinės muzikos ansamblio "Ex tempore" narys ir vienas įkūrėjų. Kaip solistas ir ansamblių narys yra atlikęs nemažai šiuolaikinių kompozitorių kūrinių premjerų, dalyvavo šiuolaikinės muzikos festivaliuose "Varšuvos ruduo", "Gaida", "Jauna muzika", "Marių klavyrai" ir kituose. 1987 m. šalia akademinės muzikos pradėjo groti ir džiazą. 1992m. subūrė " The New Lithuanian trio" , vėliau "Contra Jazz", su kuriais koncertavo daugelyje Europos šalių. LRT fonduose yra per 100 solo ir su įvairiais atlikėjais A.Šlausto įgrotų įrašų, jis yra išleidęs nemažai CD, tarp jų ir autorinių.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
III Festivalis ''Kalėdinis Vilnius'' DŽIAZAS KITAIP Pn 2016-12-30 18:30 Trakų Vokės dvaras, Vilnius 12.05 - 14.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 10% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius