Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

III Festivalis ''Kalėdinis Vilnius'' Naujieji metai Vilniaus rotušėje

Š 2016-12-31 18:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
12.90 - 33.00
III Festivalis “Kalėdinis Vilnius“

„Naujieji metai Vilniaus rotušėje“


Lengva ir svaiginanti lyg šampanas, bet tuo pačiu aistringa ir užburianti muzika kvies palydėti senus ir pasitikti naujus metus miesto širdyje - Vilniaus Rotušėje. Šventinę nuotaiką kurs ir atliekama muzika džiugins baritonas Šarūnas Šapalas kartu su viešnia iš Slovakijos Petra Zahumenska (mezosopranas) bei styginių kvartetas „Archi Quartett“ (V. Makrickienė, K. Levicki- smuikai, M.Makrickas- altas, G.Pyšniak - violončelė).

2015 Metų Operos viltimi tituluotas jaunas, bet jau ryškius operos vaidmenis kuriantis baritonas  Šarūnas Šapalas – žymių operos solistų ir profesorių V. Juozapaičio ir V. Prudnikovo mokinys ir šių Lietuvos grandų vokalo ir aktorystės tradicijų tęsėjas. Solistas gimė ir augo Merkinėje, studijavo Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje bei Bratislavos Muzikos ir Teatro akademijoje (Slovakija). Šarūnas jau koncertavo Suomijoje, Estijoje, Slovakijoje,  Rusijoje, Čekijoje, Austrijoje, Taivane bei Vokietijoje. 2014 metais – ryškus debiutas Lietuvos Nacionaliniame  Operos ir Baleto teatre, kur per trumpą laiką solistas jau sukūrė 10 vaidmenų. Už įsimintiniausius iš jų -  Bretigny vaidmuo operoje „Manon“ ( J. Massenet), Falke vaidmuo operetėje „Šikšnosparnis“ (J. Shtrauss) ir Grafo Danilo vaidmenį operetėje Linksmoji  Našlė (F. Lehar) Šarūnas ir buvo įvertintas ir apdovanotas Metų Operos vilties apdovanojimu.

Kartu su Šarūnu pasirodys ir mecosopranas iš Slovakijos - Petra Zahumenska. Operinio dainavimo ji mokėsi Bratislavos muzikos ir teatro akademijoje, kurią baigė 2007 m. 2008 m. debiutavo Košice Valstybiniame Teatre Princesės vaidmeniu A. Dvoržako operoje “Undinė”. Po sėkmingo debiuto sekė pagrindinės rolės Bratislavos Nacionaliniame Operos ir Baleto Teatre, iš kurių verta paminėti: Donos Elvyros vaidmenį V.A. Mocarto operoje  “Don Žuanas”, Trečioji dama – V.A.Mocarto operoje “Užburtoji fleita”, Marženkos vaidmuo B. Smetanos operoje “Parduota nuotaka”, Tatjanos rolė P. Čaikovskio operoje “Eugenijus Oneginas” ir kitos. Solistė koncertuoja ne tik Slovakijoje, bet yra dažna viešnia ir  Lietuvos, Čekijos, Vokietijos bei  Austrijos scenose.

Solistai, pritariant styginių kvartetui, atliks F. Leharo, G. Bizė, J. Štrauso, G. Verdi arijas bei duetus.

Styginių kvarteto „Archi Quartett“ nariai - tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, grojantys žymiuose Lietuvos orkestruose bei aktyviai dalyvaujantys Lietuvos muzikiniame gyvenime. Ansamblis 2007m. tapo tarptautinio konkurso laureatu bei buvo apdovanotas ministro pirmininko padėkos raštu už nuopelnus Lietuvos kultūrai. Kvartetas realizuoja save ne tik klasikoje, bet ir džiazo, tango ,populiariojoje bei filmų muzikoje. Visa tai atlikdami su klasikai būdingu preciziškumu bei populiariosios muzikos energijos užtaisu. Naujametiniam vakarui kvartetas parengtoje programoje – aistringa tango muzika, su džiazo prieskoniais skambėsiantys J. S. Bacho ir V. A. Mozarto muzika , taip pat – Ed Scheeran, Stingo ir M. Jacksono dainos pritaikytos styginiams.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
III Festivalis ''Kalėdinis Vilnius'' Naujieji metai Vilniaus rotušėje Š 2016-12-31 18:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 12.90 - 33.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 60 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos:
studentams, moksleiviams -10proc.
senjorams, neįgaliesiems - 15 proc.
Su Daily Card kortele - 10 proc. nuolaida (Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
Su OMNI ID kortele - 10 proc. nuolaida (Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius