logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Inscenizuotas koncertas ''muzika PUČIA''

S 2023-03-12 14:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas

Inscenizuotas koncertas „Muzika PUČIA“

Jaunystė ir patirtis, klasika ir lengva it ažūras muzika susipins inscenizuotame koncerte muzika PUČIA. Šeštus metus vyksiantis projektas atskuba su naujomis idėjomis ir išskirtiniu, net gi  - ugningu muzikiniu turiniu, kurį galingomis orkestrinėmis kompozicijomis įkaitins Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Orkestro  ir solistų bangas valdys maestro Jonas Janulevičius kartu su charizmatiškuoju aktoriumi Andriumi Žiurausku. Tad koncerte bus ne tik muzikos, bet ir smagių improvizacijų, istorijų, staigių teatrinių posūkių.

Yra dalykų, kurie metai iš metų atsikartoja – tai orkestro „Ąžuolynas“ skambesys ir jo bičiulystė su jaunimu. Šių metų koncerte gros jaunieji Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos scenos meistreliai, kurie jau ne kartą sužibėjo tarptautiniame ir šalies konkursų ringe.

Projekto idėja atsispindi pavadinime muzika PUČIA, nes girdėsite daug pučiamųjų instrumentų, tačiau jų priekyje skambės smuikas, fortepijonas, violončelė, kas tikrai nėra dažnas reiškinys – atsilaikyti prieš galingo skambesio pučiamųjų orkestrą. Vizitinė programos dalyvių kortelė – motyvuoti, intelektualūs ir artistiški jaunieji muzikos atlikėjai. Yra turinčių nedidelę scenos patirtį, kuriems šis koncertas bus reikšmingas startas, yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatų, grojusių su miesto orkestrais, aktyvių įvairių viešų koncertų, meistriškumo pamokų, festivalių dalyvių.

Šiemet koncerto muzika PUČIA programa tokia, kad užpildysime visą žmogiškų emocijų spektrą, nes muzikos kūriniuose džiazuosime (A.Tsfasmano „Snaigės“), smuiko tembru dainuosime nebylias serenadas (E.Toselli) ir romansus (J.Sendsen), žygiuosime austrų kompozitoriaus F. Kreisler ritmu ar tiesiog maudysimės St.Reinekes "Rise of the Firebird" ir nyderlandų J. Roosto "Flashing winds" kompozicijų pursluose.

Nuotaikingą programos uždangą Kauno filharmonijos salėje pakelsime antrąjį kovo sekmadienį. Nepraleiskite smagių muzikinių įvykių!

 

Dalyvauja

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos moksleiviai

Dirigentas Jonas Janulevičius

Aktorius Andrius Žiurauskas

 

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Inscenizuotas koncertas ''muzika PUČIA'' S 2023-03-12 14:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 6.20 - 8.20
Renginys Inscenizuotas koncertas ''muzika PUČIA''
Data / Laikas S 2023-03-12 14:00
Renginio vieta Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Kaina 6.20 - 8.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:30
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija
E. Ožeškienės g. 12 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Koncertinė įstaiga ''Kauno santaka''
L. Zamenhofo g. 6 Kaunas
info@kaunosantaka.lt/+37064355733
Įmonės kodas: 302877054
Renginys Inscenizuotas koncertas ''muzika PUČIA''
Data / Laikas S 2023-03-12 14:00
Renginio vieta Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Kaina 6.20 - 8.20
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą TRIBUTE TO ELLA FITZGERALD PopuliarusPopuliarusTRIBUTE TO ELLA FITZGERALD Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 11.20 - 16.20
Pirkti bilietą Su Meile: Argentinietiškas Tango Su Meile: Argentinietiškas Tango Vilkaviškio kultūros centras, Vilkaviškis 11.20 - 16.20
Pirkti bilietą Muzikinė komedija PENKIAŠAKIS DOBILĖLIS Muzikinė komedija PENKIAŠAKIS DOBILĖLIS Vilkaviškio kultūros centras, Vilkaviškis 11.20 - 16.20
Pirkti bilietą Muzikinis spektaklis ''BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS'' Muzikinis spektaklis ''BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS'' Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 8.20 - 10.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti