logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas

A 2023-12-26 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Gruodžio 26 d., antradienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

IŠ TAMSOS Į ŠVIESĄ
Teatralizuotas koncertas

AISTĖ GLINSKAITĖ (Belgija / Lietuva), sopranas
MARIUS REPŠYS, aktorius
JORIS SODEIKA, fortepijonas

Programa
M. Repšio muzikinės kompozicijos, K. Glinskaitės ir
J. Sodeikos improvizacijos, K. Glinskaitės ir M. Repšio eilės.

Tavo siela erdvesnė už visą pasaulį
Tavo siela plati – joje tilptų ir saulė
Joje tilptų žemė, mėnulis ir žvaigždės
Tavo siela plati.

M. Repšio eilės atspindi nuotaiką, kurią visi trys menininkai siekia perteikti koncerto klausytojams. Jie pasineria į tamsiausius sielos klodus, tačiau net tirščiausioje tamsoje suranda šviesos proveržį, pripildantį sielą gerumu ir ramybe. Kūrėjai dalijasi savo patirtimi ir dvasiniais išgyvenimais, pasitelkdami pačių sukurtą muziką, poeziją, improvizaciją. Jų kūryba kviečia kilti šviesos link, kur viešpatauja viltis, tikėjimas, nenumaldomas noras gyventi taikoje, kur iškyla pažinimo šventovė.

„Norisi žmonėms suteikti vilties. Koncerto pavadinimas „Iš tamsos į šviesą“ simbolizuoja gėlę, lotosą, leliją, kuri iš dumblo, pelkių siekia saulės, t.y. aukštesnio pažinimo, Dievo. Dauguma mūsų gyvename tamsiame periode, gal net tamsoje. Bet išeitis visada yra. Tereikia pasisukti, kaip augalas, gėlė, medis į ten, kur šviesu. Manau, reikia siekti to pažinimo, kurį norėdamas, gali atrasti kiekvienas. Juk visi daiktai turi savo prigimtį, paskirtį, ir kaip tu juos naudosi, taip jie ir tau tarnaus. Tas pats vyksta ir su žmogaus Dvasia. Jei teiksi Dvasiai aukštesnio peno, tavo žodžiai, mintys ir veiksmai bus atitinkami“, – mintimis apie kūrybinį sumanymą dalijasi M. Repšys.

Marius Repšys – vienas žinomiausių Lietuvos teatro ir kino aktorių, sukūręs daug įsimintinų vaidmenų, pelnęs ne vieną prestižinį teatro ir kino apdovanojimą. Savo kūrybiškumą išreiškia ne tik aktorystėje, bet ir muzikoje. Muzika, kaip ir teatras, užima svarbią vietą menininko gyvenime. Ne kartą scenoje matytas grojant fortepijonu, išbandęs saksofoną, daugybę kartų pasirodęs kaip atlikėjas ir dainų autorius su grupe „Basas Pegasas”, šį kartą jis pristatys dar kitokią paties kurtą muziką ir eiles.

Joris Sodeika – pianistas, nevengiantis išbandymų įvairiais amplua. Teatro scena, improvizacijos netikėtose erdvėse, prestižiniai pianistų konkursai ar stilizuotas XIX a. muzikinis salonas – kur bedalyvautų, jis nelieka nepastebėtas. Šiam charizmatiškam atlikėjui būdingas universalumas bei nuotykių ieškotojo dvasia.

Karolina Glinskaitė drąsiai imasi kūrybinių iššūkių ir juos įgyvendina su jai būdingu sceniškumu, charakteriu ir muzikos pajutimu. Vokalo subtilybių Karolina mokėsi iš operos grando tenoro prof. V. Noreikos, ilgą laiką stažavosi Italijoje. Stebina Karolinos, kaip klasikos atlikėjos, lankstumas, gebėjimas prisitaikyti prie kiekvieno žanro, kiekvieno projekto, kuriame dalyvauja, muzikinės idėjos. Ji spinduliuoja begaliniu noru atskleisti muzikos grožį. Karolinos balsas skamba Lietuvos ir užsienio scenose, o pasirodymų spektras platus – nuo klasikos iki elektroninės operos, džiazo ir baroko sintezės ir teatralizuotų koncertų, kaip šis, sukurtas kartu su menininkais bendraminčiais, kuriame Karolina ne tik dainuoja, bet ir skaito savo parašytas eiles.

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=nZ0Fz2cYgOQ

https://www.youtube.com/watch?v=6MyteYNZZ9M

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas A 2023-12-26 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.00 - 25.00
Renginys Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas
Data / Laikas A 2023-12-26 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 12,00 Eur.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas
Data / Laikas A 2023-12-26 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.00 - 25.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Figaro vedybos. Teatralizuotas koncertas Figaro vedybos. Teatralizuotas koncertas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Meilė Brahmsui. Skiriama Tarptautinei Muzikų dienai Meilė Brahmsui. Skiriama Tarptautinei Muzikų dienai Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Įkvėpimo žemė. Dedikacija Edvardui Grygui Įkvėpimo žemė. Dedikacija Edvardui Grygui Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Pasivaikščiojimas padebesiais Pasivaikščiojimas padebesiais Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti