Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Jauna muzika'', Vaclovo Augustino, CD plokštelės pristatymas

K 2018-09-20 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Šiuolaikinės muzikos festivalis „Permainų muzika”
2018 m. rugsėjo 19 d.– spalio 4 d.

„Tau bet kokios sutemos šviesios“
Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“

Meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas
Programa: Vaclovo Augustino kūriniai, kompaktines plokšteles „Tau bet kokios sutemos šviesios“ pristatymas


„Džiaugiuosi, kad vis dar yra dalykų, kurie man nutinka pirmą kartą!“, – sako Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vaclovas Augustinas. Jo pirmosios autorinės plokštelės „Tau bet kokios sutemos šviesios“ išleidimas – svarbus šių metų įvykis muzikos chorui mylėtojams. Visas pirmasis leidinio tiražas jau parduotas, o keliuose šalies miestuose įvykę albumo pristatymai sulaukė didelio susidomėjimo. Ši programa ir papildomo tiražo plokštelės pagaliau pasieks ir Klaipėdą! Jau šią savaitę Klaipėdos koncertų salėje matysite ir girdėsite  Vilniaus miesto savivaldybės chorą „Jauna muzika“ ir, žinoma, jo meno vadovą, dirigentą Vaclovą Augustiną.

Kompozitorius, choro dirigentas, pedagogas V.  Augustinas Vilniaus savivaldybės kameriniam chorui „Jauna muzika“ vadovauja nuo 1992 metų. Jis yra populiarus choro muzikos kūrėjas bei aranžuotojas, kurio įvairiuose tarptautiniuose konkursuose premijas pelniusias kompozicijas noriai į savo repertuarą įtraukia įvairūs chorai bei muzikos leidyklos. V. Augustinas yra būsimų profesionalių muzikų autoritetas ir savo pedagoginėje veikloje – jis vadovauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kompozicijos katedrai. Šį žmogų pažįsta ne tik akademinės muzikos bendruomenė, bet ir roko grupių „Saulės laikrodis“ ir „Antis“ gerbėjai.

Beveik 30 metų gyvuojantis choras „Jauna muzika“ – vienas profesionaliausių Lietuvos chorų, daugelio konkursų laureatas, žinomas kaip aktyvus šiuolaikinės muzikos atlikėjas. Choras dalyvauja dideliuose festivaliuose, bendradarbiauja su garsiais batutos meistrais ir pasaulinio lygio kolektyvais. „Jauna muzika“ ne tik aktyviai koncertuoja, bet ir inicijuoja reikšmingus projektus: rengia choro muzikos interpretavimo ir dirigavimo kursus bei jaunųjų kompozitorių kūrinių chorui konkursą „Vox juventutis“. „Maloniai stebina jo paprastumas ir žemiškumas, nuoširdžiai ir profesionaliai kiekvienam ir visiems bendrai dirbant savo darbą“, – taip apie chorą „Jauna muzika“ atsiliepia Gražina Montvidaitė.

Vaclovas Augustinas nuoširdžiai džiaugiasi leidinio „Tau bet kokios sutemos šviesios“ sėkme, kurią įrodo tiek išpirktas pirmasis tiražas, anšlaginiai pristatymo koncertai, žiniasklaidos dėmesys, tiek ir faktas, kad žmonės ėmė klausytis chorinės muzikos net vairuodami. „Šios plokštelės muzika – ypatinga, nes tai yra mano muzika, estetinių nuostatų komplektas, manuoju būdu išgyventas santykis su įvairiais dalykais. Esu tikras, kad niekas pasaulio nemato mano akimis, o muzikos negirdi mano ausimis.“ – apie savo kompaktinę plokštelę pasakoja V. Augustinas.

Rugsėjo 20-osios koncerto publika gali tikėtis ypatingo renginio. Dalyvavę iki šiol vykusiuose pristatymuose teigia, kad iš vakaro struktūros buvo galima perskaityti kompozitoriaus kūrybinės raidos, choro evoliucijos istoriją. Erdvinis kūrinių atlikimas, improvizacijos, atviri renginio vedėjos, muzikologės Rasos Murauskaitės pokalbiai su kompozitoriumi – visa tai ir dar daugiau sukurs išties turiningą vakarą.

„Profesorius savo kūryboje praplečia religinės muzikos ribas, pateikia tai kaip filosofinį žmogaus išgyvenimų dienoraštį, o viską vainikuoja jo talentas parašyti muziką, lepinančią ne tik diplomuotus muzikos gurmanus, bet ir tuos, kuriems menas nėra svarbiausias prioritetas.“ – taip apie Vaclovą Augustiną atsiliepia jo buvusi studentė Monika Sokaitė.
Kviečiame tapti šių metų chorinės muzikos šurmulio dalimi ir Klaipėdoje sutikti Vaclovo Augustino autorinį albumą „Tau bet kokios sutemos šviesios“!

----------------------------------------------------------------
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Renginio nuoroda: http://www.koncertusale.lt/Renginiai/repertuaras

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
''Jauna muzika'', Vaclovo Augustino, CD plokštelės pristatymas K 2018-09-20 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos nėra.
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta