Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jazzu | Jurga | Leon Somov - Festivalis.lt Klaipėdos elinge

Š 2019-08-24 20:00
Klaipėdos Elingas, Klaipėda
21.00 - 55.00

JAZZU | JURGA | LEON SOMOV – trys puikiai žinomi ir Jūsų pamėgti atlikėjai po vienu „stogu“ :)  – elingo atviru dangumi, rugpjūčio 24 dieną!

Drąsios, charizmatiškos ir išskirtinės asmenybės Lietuvos atlikėjų padangėje pristatinėti net nereikia – Justė Arlauskaitė ir jos kūryba kalba pačios už save.

Po sėkmingai prabėgusio pirmojo solinio turo, dainininkė kviečia visus į koncertą po atviru dangumi 100-tuosius metus skaičiuojančiame didžiajame elinge, kur skambės visiems jau puikiai žinomos atlikėjos dainos, o jas puoš naujausi Jazzu kūriniai, kuriuos ji atliks kartu su grupe.

Vakaro metu nuoširdumu Jūsų širdis kaitins ir atlikėja Jurga, tik ką išleidusi albumą „Ten, kur tu“, žymintį visą atlikėjos muzikinį kelią nuo prieš 14 metų išleisto ir milžiniško populiarumo sulaukusio debiutinio disko „Aukso pieva“ iki naujausių dainų.

Na, o trečiasis vakaro svečias – vienas geriausių mūsų šalyje muzikos prodiuserių bei atlikėjų, šiuo metu kūrybines idėjas suvienijantis su įvairiais šalies atlikėjais – Leon Somov.

Visi trys išskirtinai nepaprasti atlikėjai vienoje scenoje - rugpjūčio 24 dieną Kruizinių laivų terminalo elinge!
________

VIP bilietų turėtojų lauks geriausia matomumo zona, iškelta į 3 metrų aukštį su 3 pakopų pakyla bei stogu, užtikrinanti itin puikų matomumą ir garso kokybę. Įsigijus VIP bilietą Jūsų lauks atskiras įėjimas, atskiras baras su aptarnaujančiu personalu bei atskiri tualetai. Nepraleisk progos - VIP bilietų kiekis ribotas.

________

Turime įspėti, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/2116616665296560/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jazzu | Jurga | Leon Somov - Festivalis.lt Klaipėdos elinge Š 2019-08-24 20:00 Klaipėdos Elingas, Klaipėda 21.00 - 55.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 4 val.
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-16 (žmonės iki 16 metų įleidžiami su pilnamečio palyda)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Klaipėdos Elingas
Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Įmonės kodas: 303491461
PVM kodas LT100010307617
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Festivalis.lt Klaipėdos elinge PopuliarusPopuliarusFestivalis.lt Klaipėdos elinge - Klaipėdos Elingas, Klaipėda 45.00 - 99.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą G&G Sindikatas | Mad Money | Niko Barisas - Festivalis.lt Klaipėdos elinge PopuliarusPopuliarusG&G Sindikatas | Mad Money | Niko Barisas - Festivalis.lt Klaipėdos elinge Klaipėdos Elingas, Klaipėda 17.00 - 49.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Donatas Montvydas | 8 Kambarys | Jovani - Festivalis.lt Klaipėdos elinge PopuliarusPopuliarusDonatas Montvydas | 8 Kambarys | Jovani - Festivalis.lt Klaipėdos elinge Klaipėdos Elingas, Klaipėda 21.00 - 55.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!