Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

JAZZU NIDOJE

K 2018-08-16 21:00
Nidos šiaurinis paplūdimys, šalia Kupolo, Nida

Nepamirštamo koncerto reikės palaukti dar vieną naktį.
Rytoj pranašaujama audra verčia mus kelti renginį į ketvirtadienį, rugpjūčio 16 dieną.
Pirmiausia dėl visų mūsų saugumo, visų antra dėl patogumo.

Įsigyti bilietai į renginį rugpjūčio 15 d. galios rugpjūčio 16 d., visi dar norintys įsigyti bilietų gali tai padaryti čia: http://bit.ly/JazzuNida

Organizatorius atsiprašo už sukeltus nepatogumus.


„Nida – viena mano mėgstamiausių vietų. Kiekvieną kartą čia atvykus užplūsta ypatingas jausmas, tad dainuoti Nidos paplūdimyje bus vienas maloniausių šios vasaros nuotykių“, – sako dainininkė Jazzu, per Žolines, rugpjūčio 15 d. surengsianti koncertą Nidos šiauriniame paplūdimyje, šalia “Kupolo”.

„Nida – stebuklinga. Tą žino kiekvienas, čia praleidęs bent kelias dienas. Išskirtinė gamta ir atmosfera, kuria man norisi dalytis su visais aplinkiniais! O kartais tiesiog labai gera vienai pavaikščioti pajūriu. Kiekvieną vasarą bent kartą stengiuosi atvažiuoti į Nidą. Ne paslaptis, kad vasarą čia vyksta ir patys geriausi vakarėliai, – nusikvatoja Jazzu, bet priduria, – Tiesa, mano koncertas pajūryje bus šiek tiek lyriškesnis“.

Paskutinį vasaros laisvadienį, per Žolines, Nidos paplūdimyje prie „Kupolo“ iškils scena su visa garso ir apšvietimo technika. Pastatyti profesionalią sceną ant smėlio – nemenkas iššūkis koncerto rengėjams, visgi, organizatorių teigimu, verta pasistengti – koncertas ant jūros kranto kur kas įsimintinesnis nei renginių salėje. „Niekur neskubant kvėpuoti jūros oru mėgautis puikia muzika – pats geriausias vasaros derinys“, – sako koncerto organizatoriai.

Jazzu gali būti visokia – be galo jautri ir melancholiška, garsi kvatoklė su šelmiška šypsena, tačiau visad ji dega didžiule meile muzikai ir savo klausytojams. Pasirodymui Nidoje Jazzu pasirinko ramų koncertą – savo kūrybos dainas atliks kartu su fortepijonu ir violončele.

„Šįkart Nidoje man norisi svajoti. Nurimti, įsiklausyti į jūrą, pabūti su mylimais žmonėmis. Koncerto per Žolines metu, tą ramybę noriu padovanoti ir savo klausytojams. Praleisti fantastišką vakarą su jais“ – sako kūrėja.

Jazzu koncertas Nidoje įvyks rugpjūčio 15 d., trečiadienį, 21 val. Išankstiniai bilietai, kaip visada pigiau. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt sistemoje arba Bilietai.lt kasose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
JAZZU NIDOJE K 2018-08-16 21:00 Nidos šiaurinis paplūdimys, šalia Kupolo, Nida
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Speciali VIP terasa su geriausiu matomumu.

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius