Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

JELENA VAENGA | KLAIPĖDA

Pn 2017-01-20 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
JELENOS VAENGOS KONCERTAS
„Aš ne šou verslo žmogus, ir nesu estrados mįslė“
Rusijos šansonų karaliene tituluojama atlikėja Jelena Vaenga sugrįžta į Lietuvą. Naują programą pristatanti dainininkė sausio 20 dieną surengs koncertą – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Publikos numylėtinė savo gerbėjus pakvies atšvęsti Senuosius Naujuosius metus. Jelena Vaenga viena ryškiausių pastarojo dešimtmečio Rusijos žvaigždžių Lietuvos publikai atliks geriausių savo repertuaro dainų programą, o taip naujus kūrinius.
„ Aš ne šou verslo žmogus, ir nesu estrados mįslė“, - sako Jelena Vaenga. Vaengos slapyvardį jai sugalvojo motina – būtent toks yra senasis gimtojo Jelenos miesto Severomorsko pavadinimas, be to, taip vadinasi netoliese tekanti upė. Inžinieriaus ir chemikės šeimoje gimusi Jelena anksti pajuto polinkį į muziką – pirmąją dainą sukūrė būdama vos devynerių. Vėliau jaunųjų kompozitorių konkursuose, laurus skynusi mergina, nusprendė rinktis scenos kelią – įgijo pedagogės – koncertmeisterės, o vėliau – ir dramos aktorės diplomą. Nors dainininkė koncertuoja jau šešiolika metų, tikrosios sėkmės ji sulaukė 2005-aisiais – išleidusi Rusijoje fenomenalaus populiarumo sulaukusį albumą „Belaja ptica“. Dainos „Želaju“, „Šopen“, „Aeroport“ ir kiti kūriniai pavergė klausytojus – tiek kūrinių tekstais, tiek patraukliu muzikos skambesiu, kuriam apibūdinti specialistai iki šiol neranda tinkamų žodžių. Ši dainininkė yra vienintelis artisto pavyzdys Rusijos scenoje, kuris suderina savo kūryboje diametraliai priešingus muzikinius stilius ir žanrus, sujungiant juos vienoje erdvėje, kuriai nėra ribų, o yra tik santykis per muziką ir kūrybą. Jos repertuare: autorinė muzika, vakarų Europos kryptys (funk, soul, boss nova, folk rock, rock), senovinis rusų romansas (koncertinėje programoje atliekami Vertinskio romansai), pasaulio tautų muzika (ukrainietiškos, rusiškos, baltarusiškos, ispaniškos ir kitos liaudiškos dainos), taip pat eilėraščiai, kuriuos ji pati ir parašė. Tai tiesiog Ž.O.D.Ž.I.A.I., kuriems, galbūt kada nors, bus sukurta muzika. Jelenos kūryba yra daugialypė: tai ir „Lyrinė Vaenga“, ir „Maištaujanti patriotė“, ir „Stebinti menininkė“.
Kad žiūrovų nuomonė sutampa su Jeleną giriančių kritikų, liudija dainininkės pasiekimai. Jelena Vaenga trejus metus iš eilės laimėjo „Auksinio gramofono“ apdovanojimą. 2010-aisiais artistė surengė solinį koncertą Kremliuje ir tapo konkurso „Pesnia goda“ laureate. Vienas iš jos pagrindinių principų – tik gyvas garsas.  Tradicija susijusi su Lietuva, į kurią Jelena kelerius metus iš eilės atvyksta sausį – derindama pasirodymų datas prie pagal rusiškas tradicijas švenčiamų Senųjų Naujųjų metų. Šįkart atlikėja pasirodys ne tik Vilniuje – antrą sykį jos dainos gyvai skambės Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
JELENA VAENGA | KLAIPĖDA Pn 2017-01-20 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

"Ramirent" klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2016 11 20 imtinai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 1 val. 30 min.
Pertrauka: 1
Nuolaidos:
- 20% neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius