Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Johanui Sebastianui Bachui 333 | Didingas vargonų koncertas

Pn 2018-03-23 18:00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
3.00 - 5.00
Vilniaus universiteto vargonininkai dr. Aušra Motūzaitė-Pinkevičienė ir dr. Vidas Pinkevičius VU Šv. Jonų bažnyčioje kviečia švęsti muzikos Alfa ir Omega vadinamo Johanno Sebastiano Bacho (1685-1750) 333-iąjį gimtadienį.

Šiuo koncertu vargonininkai siekia klausytojams suteikti progą pasimėgauti nemirtingais didžiojo muziko kūrybos perlais.
Kaip pasakojo Aušra Motūzaitė-Pinkevičienė, jai labiausiai iš šios programos patinka duetas „Mein Freund ist mein“ iš kantatos Nr. 140, kurį vargonams aranžavo Vidas.

„Šiame duete boso ir soprano dialogą groja mano kairė ir Vido dešinės rankos, todėl tenka labai įsiklausyti vienas į kitą. Kartais iš tiesų savo balsais užtraukiame sėdėdami prie to paties vargonų suolo“ – mintimis dalinosi menininkė, kuri šiame koncerte taip pat vargonuos daugeliui vargonininkų mėgstamiausią Bacho kūrinį – Preliudą ir fugą Es-dur, BWV 552.

Anot Vido Pinkevičiaus, šiuo metu jam didžiausią malonumą teikia arija „Mein gläubiges Herze“ iš kantatos Nr. 68

„Grodamas kartu su Aušra įsivaizduoju fleitos ir smuiko pokalbius, o kartu ir soprano saldų balsą, kurį palydi violončelės bei basso continuo vingrusis duetas“ – pasakojo vargonininkas, kuris klausytojams taip pat siūlys pasimėgauti puikiosios Bacho Pasakalijos c-moll, BWV 582 bei trijų choralų iš Klavyrinių pratimų III dalies, garsais.

Renginio nuoroda: http://www.kultura.vu.lt/naujienos/renginiai/1309-supinsim-skambia-pyne

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Johanui Sebastianui Bachui 333 | Didingas vargonų koncertas Pn 2018-03-23 18:00 Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius 3.00 - 5.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50% vaikams,studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 50% VU darbuotojams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810