Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jonas Šopa /fortepijonas/ | ''Vakaro harmonijos''

A 2019-03-26 18:30
Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda
4.80 - 8.80
„Vakaro harmonijos“
Jonas Šopa
(fortepijonas)

Programa: Vytautas Bacevičius, Frédéric  Chopin, Muzio Clementi, Claude Debussy,
Ferenc Liszt, Sergej Rachmaninov, Robert Schumann

 

Vakaras – puikus metas paklausyti fortepijoninės muzikos, kurią parašė muzikos genijai iš įvairių pasaulio kraštų. Jaunosios kartos pianistas Jonas Šopa klaipėdiečiams pristatys solinę programą „Vakaro harmonijos“. Atlikėjas yra 2018 metų vasarą pajūryje vykusios jaunųjų pianistų profesiniam tobulėjimui skirtos vasaros akademijos „Klaipėda Piano Masters” laureatas. Kaip prizas jam buvo pažadėtas šis pasirodymas Klaipėdos koncertų salėje.

J. Šopa muzikos pradėjo mokytis gimtuosiuose Mažeikiuose, tačiau ne iš karto apsisprendė eiti muziko keliu. Vis dėlto supratęs, jog jo viduje dega didžiulė aistra muzikai ir fortepijonui, tęsė mokslus Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje pas dėstytoją Virginiją Ruzgienę. Pernai baigęs mokslus Klaipėdoje šiuo metu atlikėjas studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesoriaus Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasėje. Fortepijono atlikimo meno subtilybių Jonas mokėsi ir įvairių pedagogų vedamuose meistriškumo kursuose.

Pianistas pelnė laureato vardą ir įvairius apdovanojimus daugiau nei dešimtyje konkursų Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Austrijoje ir Prancūzijoje. Naujausi jo pasiekimai – I vieta tarptautiniame atlikėjų konkurse „Kaunas Sonorum 2017”, laureato diplomas XX nacionaliniame Balio Dvariono konkurse, Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo raštas bei I vieta IV LMTA pianistų konkurse Nijolės ir Jono Dėdinų fondo prizams laimėti.  Talentingas atlikėjas yra laimėjęs ir kelias stipendijas.

Septynių kompozitorių opusais J. Šopa Klaipėdoje kurs stebuklingą pavasario vakaro atmosferą, kupiną įvairiausių emocijų ir nuotaikų. Jo interpretacijoje nuskambės Vytauto Bacevičiaus, Frédérico  Chopino, Muzio Clementi, Claude’o Debussy, Ferenco Liszto, Sergejaus Rachmaninovo, Roberto Schumanno kūriniai. Dauguma šių opusų yra labai sudėtingi ir sutinkami brandžių pianistų repertuare, tad bus įdomu pamatyti, kaip juos interpretuoja jaunas pianistas.

 

Vakaras – paros laikotarpis tarp popietės ir vidurnakčio, kai nurimsta vėjas, oras tampa gaivus, saulė leidžiasi ir nudažo dangų auksiniais atspalviais. Paros metas, kai, anot poeto Justino Marcinkevičiaus, širdy „ir toksai net neišreiškiamas pilnumas, / ir lengvumas, mėlynas kaip dūmas, /  ir toli, labai toli girdėtis“.

Kviečiame pabėgti nuo dienos rūpesčių ir kartu su J. Šopa pasinerti į nuostabias „Vakaro harmonijas“!


Koncertas vyks I a. fojė.
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jonas Šopa /fortepijonas/ | ''Vakaro harmonijos'' A 2019-03-26 18:30 Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda 4.80 - 8.80
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: -
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta