logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Jonava) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas

T 2022-12-28 18:00
Jonavos kultūros centras, Jonava

Mes – Lietuva! Naujametis ansamblio „Lietuva“ koncertas

Kviečiame pasitikti Naujuosius 2023 metus kartu! Naujamečiu laikotarpiu kasmet džiuginantis ansamblis „Lietuva“ pristato šventinę programą „Mes – Lietuva!“. Šokio ir muzikos koncertas žada ne tik šventinę nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš šiuolaikinio, atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro. Specialiai Naujiesiems metams skirtą programą atliks ansamblio „Lietuva“ choras, šokio grupė ir nacionalinių instrumentų orkestras. Prie atlikėjų prisijungs bei charizmatiškų spalvų įneš kviestinis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Naujametis koncertas nustebins tiek ištikimiausius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis gyva mūsų šalies istorija. Dalis šventinių pasirodymų primins tokius ansamblio „Lietuva“ projektus kaip programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, misterijos „Dievai ir žmonės" ir „Perkūnas", „Lietuviškos giesmės" ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“. Išskirtinius pasirodymus surengs ir ansamblio „Lietuva" solistai - sopranas Ilona Pliavgo, choreografė - šokėja Aušra Krasauskaitė, Saulius Vasiliauskis ir kiti.

Pakilios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainos ir daug daugiau – šventiškiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje, pasitinkant Naujuosius!

Koncertai vyks:
Gruodžio 28 d. 18:00 val. – Jonavos kultūros centre
Gruodžio 29 d. 19:00 val. – Birštono kultūros centre
Gruodžio 30 d. 18:00 val. – Vilkaviškio kultūros centre

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Jonava) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas T 2022-12-28 18:00 Jonavos kultūros centras, Jonava 26.20 - 36.20
Renginys (Jonava) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas
Data / Laikas T 2022-12-28 18:00
Renginio vieta Jonavos kultūros centras, Jonava
Kaina 26.20 - 36.20
Svarbi informacija

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

RĖMĖJO BILIETAS: Istoriją kuriame kartu! Kviečiame įsigyti rėmėjo bilietą ir taip prisidėti prie ansamblio „Lietuva“ kūrybinės veiklos. Gyva istorija – tai, ką profesionalioje scenoje perteikiame aktualiai, šiuolaikiškai ir skirtingomis programomis, o prie jų sukūrimo gali prisidėti kiekvienas.

Perkant 15 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Jonavos kultūros centras
Žeimių g. 15 Jonava Lietuva
Organizatorius
Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“
Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“
Panerių g. 39 03209 Vilnius
+370 69989895/ info@ansamblis-lietuva.lt
Įmonės kodas: 190755366
Renginys (Jonava) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas
Data / Laikas T 2022-12-28 18:00
Renginio vieta Jonavos kultūros centras, Jonava
Kaina 26.20 - 36.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Birštonas) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas (Birštonas) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas Birštono kultūros centras, Birštonas 16.20 - 36.20
Pirkti bilietą (Vilkaviškis) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas (Vilkaviškis) Mes - Lietuva! Naujametis ansamblio "Lietuva" koncertas Vilkaviškio kultūros centras, Vilkaviškis 16.20 - 36.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti