logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėmesio! Keičiama 'Jovani x Jessica Shy' renginio vieta!

Susitiksime pramogų erdvėje PAKRANTĖ LIVE Kauno Nemuno Saloje, šalia Žalgirio Arenos! Didesnėje erdvėje po atviru dangumi - didesnės linksmybės! Renginio trukmė bus prailginta 1 papildoma valanda ir tęsis iki 23 val! Renginyje bus laikomasi visų Sveikatos Ministerijos nurodytų reikalavimų, todėl būkime socialiai atsakingi!

OpenPlay pristato - Jessica Shy LIVE! Tai pirmasis atlikėjos solinis koncertas kartu su grupe Kaune. Vos per metus išpopuliarėjusi dainų rašytoja atliks savo puikiai žinomius kūrinius «Viskas Ką Turiu», «Rožė», «Stadionai», kurie renka milijonus peržiūrų. Gerbėjai turės progą pirmą kartą išgirsti dar neišleistus Jessica Shy kūrinius ir bus nustebinti muzikinių svečių pasirodymais.

 

Kartu su Jessica Shy renginyje pasirodys DJ Jovani - garsiausias lietuvos didžėjus ir prodiuseris, kurio hitai «Keep It To Myself», «I Should Have Known» kartu su Jazzu skamba ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos bei Vokietijos radijo topuose. Jovani kartu su Jessica Shy išleido didelio populiarumo sulaukusius kūrinius «Taip Atsitiko» ir «20 Seconds», todėl šis renginys abiems atlikėjams bus ypatingas.

 

Renginio nuoroda: https://facebook.com/events/s/jovani-x-jessica-shy-adform-ki/272935834141682/?ti=icl

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti