Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jubiliejinis Suzuki metodo centro "KONCERTAS 5". Padėka tėvams, mokytojams, bendražygiams

S 2018-12-16 15:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
11.00
VŠĮ „Suzuki metodo centras švenčia 5-ąjį gimtadienį!

„Koncertas 5“  – tai padėka vaikams, tėveliams, mokytojams, rėmėjams ir visiems esamiems ir būsimiems žiūrovams, muzikantams bei klausytojams.

Neišpasakytai nuostabus jausmas skaičiuoti, atrodo, tik 5 metukus, tačiau kiek juose daug augimo, idėjų, kantrybės, darbo, šlovės, pasitenkinimo ir nuoseklumo kasdienybėje.

Kviečiame džiaugtis ir švęsti KARTU!

Koncerte skambės J.S. Bacho, F.G.Hendelio, B.Dvariono ir kt. autorių kūriniai. Kūrinius atliks Suzuki metodo centro, Rudaminos meno mokyklos, Garliavos meno mokyklos ir Kauno Suzukio pradinės mokyklos jaunieji muzikantai su mokytojais.

Šiais metais pirkdami  bilietą prisidėsite prie Suzuki metodo sklaidos Ukrainoje. Ten šis metodas žengia pirmus žingsnius. Tam kad pradžia būtų tvirtesnė, dovanosime jiems smuikus. Lygiai taip pat prieš keletą metų Suzuki bendruomenė iš Belgijos parėmė mūsų Suzuki metodo centrą – padovanojo mums pirmąjį pianiną. Su dėkingumu DOVANOKIME IR MES!

Renginio nuoroda: http://www.suzukipamokos.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jubiliejinis Suzuki metodo centro "KONCERTAS 5". Padėka tėvams, mokytojams, bendražygiams S 2018-12-16 15:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 11.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VŠĮ Suzuki metodo centras
Dariaus ir Girėno 1A – 32 Vilnius
Ta pati renginio vieta