logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

JULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra

Pn 2024-04-26 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Julien Dassin su Paris Tour Eiffel Orkestru pirmą kartą Lietuvoje!

 

Legendinio prancūzų dainininko, dainų autoriaus - stipriai prisidėjusio prie pasaulio muzikos istorijos, kurio vardas visiems laikams aukso raidėmis įrašytas į  muzikos enciklopedijas ir muzikos mėgėjų širdis - Joe Dassin sūnus Julien Dassin su Paris Tour Eiffel Orkestru surengs savo pirmą koncertą Lietuvoje. Vienintelis žavaus atlikėjo koncertas vyks balandžio  26 d. Vilniuje koncertų salėje „Compensa“ ! 

Joe Dassin – tai Žmogus įėjęs į istoriją ir likęs amžinai gyventi ne milijonų, o milijardų gerbėjų širdyse. Jo darbas pasirodė esąs nemirtingas.

Julien Dassin kartu su geriausiais prancūzų muzikantais atliks dainas iš savo tėvo Joe Dassin repertuaro. Programoje nuskambės gražiausios dainos apie meilę, kurias žino ir dainuoja visas pasaulis: „Et Si Tu N`Existais Pas“, „Salut“, „À toi“, „Emmanuel“, „L'été indien“, „Siffler sur la colline“, „Les Champs Elysees” ir kt. - dainos, kurios karaliavo daugelyje muzikos topų visame pasaulyje.

Anot muzikos kritikų Julien Dassin balsas prilygsta 100% legendinio tėvo Joe Dassin balsui. Stulbinantis Julieno panašumas į tėvą ne tik balsu, bet ir išvaizda, taip pat jo atlikimo maniera daro didelį įspūdį garsiųjų prancūzų hitų gerbėjams.

2024 m. turui kartu su Julienu keliauja geriausi prancūzų muzikantai iš Orchester Paris Tour Eiffel (tarp jų muzikantai, kurie grojo kartu su Joe Dassin).

 

 

Dainininko Joe Dassin sūnus ir režisieriaus Juleso Dassino anūkas Julienas gimė 1980 m. kovo 22 d. Neuilly-sur-Seine netoli Paryžiaus. Julienas užaugo Fecherolyje, Joe pastatytame šeimos dvare, kartu su savo motina Christine ir metais už jį vyresniu broliu Džonatanu.

2010 m. jis pastatė miuziklą „Il tait une fois... Joe Dassin“, kuris buvo paremtas dainomis iš Joe Dassin repertuaro ir pasakojimu apie jo nuostabų gyvenimą. Su juo Julienas pradėjo savo puikią muzikinę karjerą, perdainuodamas gerai žinomas tėvo dainas.

Tuo pačiu metu Julienas pradėjo leisti savo muzikos albumus. Tačiau žiūrovai ir toliau mato tėvą sūnuje, dainuojantį jo dainas. Julienas sako, kad nėra dėl to įsižeidęs, bet tuo didžiuojasi: „Vaikystėje ir paauglystėje buvo sunku visiems būti Joe Dassin sūnumi, bet paskui pasidarė lengviau. Moterys dažnai man sako: „Mes labai gerai pažinojome tavo tėvą! Tiesą sakant, visa Prancūzija jį pažinojo! O savo tėvą pažįstu lygiai taip pat, kaip ir bet kas kitas. Net ne kaip tėvą, o kaip menininką Joe Dassin. Žiūrėjau visas jo programas, tyrinėjau jo judesius, veido išraiškas, gestus. Ko jis mėgo ir ko nekentė – ar namie vilkėjo baltą kostiumą, ar džinsus su marškinėliais. Išstudijavau visas šias detales, kad jį pažinčiau. Aš esu didžiausias jo gerbėjas!”

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
JULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra Pn 2024-04-26 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 34.50 - 89.50
Renginys JULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra
Data / Laikas Pn 2024-04-26 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 34.50 - 89.50
Svarbi informacija
Renginio pradžia: 19:00
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 m. imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
betmar.uab@gmail.com / +37067064416
Įmonės kodas: 302632222
PVM kodas LT100009270416
Renginys JULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra
Data / Laikas Pn 2024-04-26 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 34.50 - 89.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą THE BEST POL'and'POP FEST: Blanka, Cleo, Kuba THE BEST POL'and'POP FEST: Blanka, Cleo, Kuba COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą Defis, Mirage & Yoko Przebojowa Majówka i wieczór Białych Róż! NaujasNaujasDefis, Mirage & Yoko Przebojowa Majówka i wieczór Białych Róż! Naujosios Vilnios kultūros centras, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti