logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jungle - Vilnius 2022

Š 2022-05-14 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

 
Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse. Patvirtinta, kad britų muzikos duetas „Jungle“ gegužę aplankys Lietuvą ir įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją. Taip, tai tiesa – gegužės 14 d. „Jungle“ oficialiai atidarys naują koncertų sezoną kalėjime, kuris LRT apdovanojimuose šiuo metu pretenduoja tapti Metų kultūros reiškiniu.

Ši žinia iškart nuteikia saulėtai, primena kaip atrodo gyvas ir skambus kalėjimas vasarą. Bus ko laukti. Niekada nesibaigianti „Jungle“ energija tave nupirks per keletą akimirkų. Sunku juos su kuo nors kitu supainioti. Čia jie neturi sau lygių savo žanre ir vienodai transliuoja šį vaibą ir vaizdo klipuose, ir scenoje. Kalėjimo tvirtovė, didžiųjų festivalių skalpai, gyvo pasirodymo jėga, vietinis palaikymas, kokybė, šokių magija, daug balsų, seni geri hitai, naujos idėjos ir visiškas atsipalaidavimas.

„Jungle“ Lietuvos melomanams jau yra pažįstami. Mūsų neapleidžia jausmas, kad jie tada į Lietuvą atvyko per anksti (taip kartais nutinka net geriausiems) ir gal net ne ten. Per tą laiką jie nuėjo didelį kelią, ūgtelėjo, pasididino fanų skaičių visame pasaulyje ir išleido puikų albumą. Jie tikrai verti pažinties! Šis 14 kūrinių leidinys daug kam tapo praėjusios vasaros garso takeliu. Šis albumas buvo puikiai sutiktas ir Lietuvoje. Dabar tai vyks pačiu laiku ir geroje vietoje. „8 Days A Week” taip pat organizuoja šio „Jungle“ turo pasirodymus Rygoje ir Taline, o tai savaime jau labai gerai. 3 miestai, 3 gyvi koncertai ir visa kita patirtis.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į „Jungle“ pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės penktadienį, gruodžio 3 d., tačiau jau šiandien prisiekę „Jungle“ fanai gali sutaupyti. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Presale’as oficialiai prasideda trečiadienį 12:00 val. Mūsų laukia dar vienas klasiškas koncertas ir geriausi dalykai nuo „Jungle“. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim kodą ir pigesni bilietai bus tavo kišenėje.

Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Apie „Jungle“

Jei „Jungle“ dar neatradai, pats laikas tai padaryti dabar. Jie nėra dar vienas duetas ar muzikantų grupė, jie gerokai daugiau. „Jungle“ branduolys ir smegenys – mitrūs britai Joshas Lloydas-Watsonas ir Tomas McFarlandas, kurie ir daro viską. Abu ir grojantys, ir kuriantys. Nuolat – kartu, apie tai ir „Jungle“. Jie geriausi draugai, o dabar ir savo pačių leidyklos šeimininkai. Tiesa, abu nedegantys noru klijuotis sau daugiau ar mažiau madingas etiketes.

„Jungle“ muzika tinka bet kokiai erdvei ir metų laikui. Maišydami soul‘ą, fanką, disco ir elektroninę muziką, „Mercury“ prizo nominantai juda taip pat lengvai kaip ir jų ritmai. Jie lengvai išparduoda keturis vakarus „Brixton Academy“ Londone, perklausas renka milijonais ir aplankė jau 5 žemynus. Jie net ir skaudaus išsiskyrimo dainas paverčia šokamomis. Per karantiną jie sukūrė trečiajį albumą „Loving in Stereo“ ir dabar apšildys pačią Billie Eilish Jungtinės Karalystės ture.

„Jungle“ įgarsina meilės vasarą ir saulės nubučiuotas dienas. Juos neatsitiktinai myli reklamų kūrėjai ir rimti prekių ženklai („Toyota“, „Starbucks“, „Apple“, „FIFA“). Dueto kūriniai beprotiškai vizualūs ir jie tai daro labai gerai. Kritikai juos dar mėgsta pavadinti trūkstama grandimi tarp „Massive Attack“ ir „Bee Gees“. Kažkas tarp svajingos elektronikos ir 70’tųjų fanko.

Klausantis „Jungle“ neįmanoma nejudėti. Neįmanoma nuo jų atitraukti akių. Jų energija ir balsų derinys užkrečia. Choreografija yra skiriamasis „Jungle“ ženklas ir jų visatos šerdis. Tai akivaizdu kiekviename muzikiniame klipe ir gyvame pasirodyme, kur jungiasi šokis, muzika ir vizualinė estetika. „Šokis yra instinktyviausias būdas žmonėms reaguoti į muziką. Tai galingiausia meno forma“, – sako jie. Stebint gyvus pasirodymus atrodo, kad patys esame jų muzikinio klipo veikėjai.

Į vieną krūvą jie sugeba surinkti geriausius pasaulio šokėjus, tačiau kalbėti apie save nemėgsta. Todėl grupės pavadinimas, prekinis ženklas ir logotipas yra tokie. Dabar aišku, kodėl savo didžiausiais favoritais jie vadina „Daft Punk“, „Gorillaz“ ir „Justice“. Visi jie slepiasi po simboliais ar kaukėmis.

„Loving in Stereo“ jie laiko geriausiu savo įrašu. Viltinga ir gyvenimą švenčianti 40 minučių kelionė, sukurta pandemijos metu. Jei euforija ir džiaugsmas kurti kartu turėtų garso takelį, šis albumas visur skambėtų visu garsu. Tai naujos „Jungle“ eros pradžia ir savotiškas grupės atgimimas. Viskas, apie ką „Jungle“ kada nors svajojo, sudėta į šį šviesų rinkinį. „Jungle“ mums liepia džiaugtis gražiais dalykais ir rasti naujas pradžias. Atrodo, kad jie abu iš naujo įsimylėjo žmones ir pasaulį: „Kai surandi tikrą meilę, dauguma problemų ištirpsta. Tai vienintelis tikras gyvenimo tikslas“. Belieka jiems tik pritarti.

Beje, tai pirmas kartas, kai duetas kolaboruoja su kitais atlikėjais – albume skamba Priyos Ragu ir reperio Bas balsai. Internete plaukioja istorija, kad po vieno koncerto Bas tiesiog užklydo į „Jungle“ persirengimo kambarį ir taip gimė graži draugystė. Prie albumo prisidėjo ir paslaptingųjų „SAULT“ prodiuseris InFlo, dirbantis su Vilniuje laukiamu Michaelu Kiwanuka ir Little Simz.

2022 m. gegužės 14-tą dieną apsibraukite raudonai kalendoriuje. Visi keliai sostinėje tą vakarą ves į Lukiškių kalėjimą. Neabejok, mūsų laukia nepriekaištingas šou. „Jungle“ į Lietuvą atvyks su muzikantų grupe ir padovanos mums gryną koncertą. Tikimės, kad visas Vilnius šoks ir dainuos kartu.

Pasigarsink „Keep Moving“ ir einam šokti. Namie, darbe, pas draugus ar netgi vienas tiesiog gatvėje. O kodėl ne?

Nepraleisk šio koncerto. Nepasigailėsi.
„Jungle“ 4 eva!

Fone – nuostabus „Jungle“ darbas „Keep Moving“
https://youtu.be/7-lWzQd_xeQ

Nuorodos
www.8dw.lt

www.junglejunglejungle.com
www.instagram.com/jungle4eva
www.facebook.com/jungle4eva

Vaizdo klipai

Loving In Stereo Treiler: https://youtu.be/pN1aHpU8Tv4
Keep Moving: https://youtu.be/7-lWzQd_xeQ
All Of The Time: https://youtu.be/KXnByouEYCk
Casio: https://youtu.be/7nJRGARveVc
Busy Earnin‘: https://youtu.be/BcsfftwLUf0
Heavy California: https://youtu.be/w4LkSRXrK34
What Do‘You Know About Me?: https://youtu.be/7n_jcWZBDzo
Time: https://youtu.be/5ItKS8bUUTA
Happy Man: https://youtu.be/lv5uiDbbWv0
Platoon: https://youtu.be/9JkDzNOgO3U
Romeo ft. Bas: https://youtu.be/0P3PA96bbHU
 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Jungle - Vilnius 2022 Š 2022-05-14 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Svarbi informacija
Galimybių pasas

Pandemija dar niekur nedingo iš mūsų gyvenimų. Šis koncertas atviram ore skirtas lankytojams su Galimybių pasu (www.gpasas.lt) arba kitu dokumentu, kuris įrodo vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą įrodantį dokumentą.

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val. 
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Oh Wonder - 22 Break Tour 2022 (Perkeltas) Oh Wonder - 22 Break Tour 2022 Menų fabrikas Loftas, Vilnius 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Sóley - Vilnius (Perkeltas) Sóley - Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 26.00 - 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 31.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Arlo Parks - European Tour 2022 - Vilnius Arlo Parks - European Tour 2022 - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!