Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

JUOZAS ERLICKAS. NAUJOS KNYGOS PRISTATYMAS

T 2018-01-31 18:30
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
13.00 - 19.00
JUOZAS ERLICKAS
NAUJOS KNYGOS PRISTATYMAS

JEIGU TRUMPAI...


Ar jau teko girdėti, kad Juozas Erlickas ir vėl išleido naują knygą , pavadinęs ją „ AR GALI BŪTI, KAD IR MES GYVENAME MŪSŲ LAIKAIS?“...kvepia šiek tiek fantastika, bet juk čia Erlickas...

Gerieji žmonės – Jūs neturite kitos išeities, kaip tik atvykti sausio 31 d. 18.30 val. į Kauno Valstybinę filharmoniją į Juozo Erlicko naujos knygos pristatymą ir ten – vietoje – viskas ir paaiškės.

PLAČIAU...

Žymus Lietuvos publicistas, kritikas, poetas Juozas Erlickas abejingų nepalieka. Išskirtinėmis savo eilėmis, tekstais ir humoreskomis jis džiugina arba, priešingai, pykdo kiekvieną. Savo kūriniuose autorius negaili kritikos Lietuvos valdžiai, kartais – kultūrai ir kasdieniams įvykiams.

Tai vienas populiariausių šiuolaikinės  Lietuvos kultūros žmonių. 1997 m Nacionalinės premijos laureatas. Studijavo lituanistiką Vilniaus universitete, dirbo Gamtos apsaugos komiteto inspektoriumi, Jaunimo teatro scenos darbininku, nuo 1995 m. dirbo laikraštyje „Lietuvos rytas“. Pirmąją humoreskų knygą „Kodėl?“ išleido 1979 m. Jo kūrinių yra išversta į rusų, vokiečių, lenkų, prancūzų kalbas.

O Jums ar patinka šis Lietuvos menininkas? Jeigu į klausimą atsakėte TAIP, būtinai apsilankykite jo nuotaikingoje programoje, kur susipažinsite su autoriaus kūryba dar geriau.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
JUOZAS ERLICKAS. NAUJOS KNYGOS PRISTATYMAS T 2018-01-31 18:30 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 13.00 - 19.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
L. Sapiegos g. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Ramulė, VšĮ
Draugystės g. 17-1 Kaunas
Įmonės kodas 304195173