Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ. ''KELIAUJANTI LAIKE''

S 2019-08-25 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
10.00 - 12.00

Jūratė Miliauskaitė muzikos mylėtojus kviečia į jaukų akustinių vakarą Bistrampolio dvare

Jūratė Miliauskaitė šiemet įrašė ir išleido į dienos šviesą jau septintąjį akustinį albumą „Keliaujanti laike“, kuriame sugulė net 19 naujų kūrinių. Naujasis albumas jau pasiekiamas gerbėjams, tačiau atlikėja turi gerų žinių ir kolekcininkams. Jiems skirta riboto tiražo vinilo plokštelė, į kurią pavyko sutalpinti 14 naujų dainų.

Kiekvienas Jūratės Miliauskaitės koncertas būna savitas, nes dažniausiai būtent publika padiktuoja jo nuotaiką. Atlikėja nekantrauja gerbėjams pristatyti naujuosius kūrinius, kurie įrašyti padedant itin talentingiems muzikantams.

Jūratė džiaugiasi, jog albumas „Keliaujanti laike“ įvairūs – kūriniai, turintys ir kantri, ir bliuzo, ir džiazo atspalvio, nors J. Miliauskaitės didžiąją kūrybos dalį sudaro romantinės baladės.

Įrašinėjant naująjį albumą prie J. Miliauskaitės prisijungė labai talentingas gitaristas Artūras Chalikovas. Jis įnešė į atlikėjos muziką daug ryškios spalvos.

Pianistas Dainius Pavilonis yra ir geras klasikas, ir džiazo atlikėjas, sugebantis romantišką nuotaiką perteikti kūriniuose.

Perkusistas Robertas Vilčinskas - žmogus grojantis įvairiausius stilius, tačiau albume „Keliaujanti laike“ jis ir Jūratė kalba viena muzikine kalba.

Kiekvienas muzikantas čia įdėjo daug širdies. Būtent širdies muzika ir žavi J. Miliauskaitės gerbėjus.

„Koncerte nuskambės man svarbus kūrinys „Keliaujanti laike“, prie kurio teksto ir aš pati prisidėjau. Būtent taip pavadintas ir pats albumas. Toks pavadinimas atitinka mano dabartinę būseną, kai aš atrandu džiaugsmą kasdienybėje, džiaugiuosi atsitiktiniais dienos blyksniais, momentais, nuotaikomis. Tuose dalykuose atrandu vidinį džiaugsmą ir ramybę“, - kviesdama į koncertą sako Jūratė.

Šis naujojo albumo pavadinimas – ne atsitiktinis. Pavadinimas simbolizuoja tai, kad muzikoje atlikėja jau daugybę metų, tačiau nepaisant to, joje vis tiek yra ta maža mergaitė, svajojanti, keliaujanti, ieškanti ir tikinti, kad tai, kas svarbiausia, dar neatrasta.

Renginio nuoroda: http://www.bistrampolis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ. ''KELIAUJANTI LAIKE'' S 2019-08-25 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 10.00 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 10 Eur studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Bistrampolio dvaras
Bistrampolio g. 1, Kučių km. Panevėžys Lietuva
Organizatorius
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
8 604 62293; info@bistrampolis.lt
Įmonės kodas: 125244928
PVM kodas LT100001214011
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ''Quorum'' koncertas pagal S.Gedos eiles ''Quorum'' koncertas pagal S.Gedos eiles Bistrampolio dvaras, Panevėžys 10.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą EVELINA SAŠENKO IR VYGANTAS | ''LA VIE EN ROSE'' EVELINA SAŠENKO IR VYGANTAS | ''LA VIE EN ROSE'' Bistrampolio dvaras, Panevėžys 15.00 - 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą GRUPĖ ''DOMO EMIGRANTES'' (ITALIJA) GRUPĖ ''DOMO EMIGRANTES'' (ITALIJA) Bistrampolio dvaras, Panevėžys 18.00 - 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!