logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jurga - Gimtadienio turas | Vilnius

K 2022-02-10 20:00
Tamsta Klubas, Vilnius
20.00

Jurga – Gimtadienio turas

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus! Išskirtinas Jurgos gimtadienio koncertas – jau vasario 10 dieną Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“.

Gimtadienio pasirodymuose skambės išskirtinė programa – dainos iš naujausios Jurgos vinilo plokštelės, sentimentus sukeliantys ir klausytojų pamėgti kūriniai iš visos karjeros bei pačios šventiškiausios dainos apie svajonės, jausmų ir meilės gimimą.

„Tai gimtadienio turas, kokio dar niekada nebuvo! Šiemet kilo mintis padaryti visą mėnesį trunkantį gimtadienį ir jį atšvęsti koncertuose su savo klausytojais!“

Jurga neabejoja, kad visi šventiniai koncertai bus išskirtiniai, o klausytojai su Jurga ir jos kūryba galės susitikti kaip niekad artimai. Pasirodymuose naujai suskambės geriausių dainų aranžuotės ir išsiilgti kūriniai iš pirmųjų Jurgos albumų. Taip pat dainininkė gerbėjams ruošia muzikinę staigmeną – keletą kūrinių ji atliks pati grodama klavišiniais ir perkusija.

Vasario 10-ąją, tikslią Jurgos gimtadienio dieną, Vilniuje įvyksiantis koncertas bus pats trankiausias – šiame pasirodyme prie Jurgos ant scenos prisijungs visa dainininkės grupė ir dar daugiau kviestinių muzikantų.

„Svarbiausia gimtadienyje – svečiai! Esu tikra, kad kartu sukursime šventę visiems, kas dalyvaus. Bus ypatingų duetų ir seniai skambėjusių dainų, žinoma, kartu pūsime ir žvakes nuo gimtadienio torto“, – šypsosi Jurga.

Nepraleiskit progos išgirsti Jurgos muziką iš arti ir asmeniškai pasveikinti dainininkę su gimtadieniu! Šventinis koncertas – vasario 10 dieną Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“.

 

Durys – 19 val.
Koncertas – 20 val.

Staliukų rezervacija: el. paštu club@tamsta.com arba telefonu +370 669 49 342. Rezervacijos laikomos iki 19:30.

Koncertas su grupe. Norime saugoti Jus ir apsisaugoti patys, todėl renginyje dalyvauti galės tik žiūrovai su Galimybių pasu.

Jurga | Nebijok (official video) https://youtu.be/T6_TdrOzwn4
Jurga | Kelionė laiku (official video) https://youtu.be/G0FRl5F31Io

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jurga - Gimtadienio turas | Vilnius K 2022-02-10 20:00 Tamsta Klubas, Vilnius 20.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: 19:00
Vaikai iki 10 metų įleidžiami nemokamai. 
Amžiaus cenzas: N-18 | Nepilnamečiai įleidžiami su tėvais. 
Nuolaidos: netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Tamsta Klubas
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Metų pramogos, VšĮ
Metų pramogos, VšĮ
Vytenio g. 46 Vilnius
+37061400089 / mp3@shownet.lt
Įmonės kodas: 303176946
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Jurga - Gimtadienio turas | Birštonas Jurga - Gimtadienio turas | Birštonas Birštono Kurhauzas, Birštonas 15.00 - 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Jurga - Gimtadienio turas | Klaipėda Jurga - Gimtadienio turas | Klaipėda Muzikinis baras Jazzpilis, Klaipėda 15.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!