Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Justinas Jarutis | Tamsta

K 2018-01-18 21:00
Tamsta Club, Vilnius
Įvykęs renginys
Norime informuoti, kad keičiasi sausio 18 d. renginio Justinas Jarutis | Tamsta pradžios laikas.

Koncertas prasideda 21:00, durų atidarymo laikas 19:30.Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Justinas Jarutis - atlikėjas, dainų kūrėjas, labiausiai žinomas kaip grupės “Freaks On Floor” narys sausio 18 dieną kviečia klausytojus į pirmąjį solinį koncertą Vilniuje, klube “Tamsta” “Man tai bus pirmas tokio pobūdžio koncertas. Prieš beveik metus, gimus mūsų dukrai Adelei, aš vis daugiau būdavau namie ir grodavau jai su ukulėle ar akustine gitara. Taip gimė visos mano pirmojo albumo dainos. Debiutinį albumą Justinas Jarutis įrašė su prodiuserio Snorre Bergerud pagalba “Ymir Audio” garso įrašų studijoje. “Šis albumas kardinaliai skiriasi nuo to, ką esu sukūręs ir įrašęs anksčiau, tai visiškai kitoks skambesys nei su Freaks On Floor. Muzikos stilistiką įvardinčiau kaip pop/folk/country”, - pasakoja atlikėjas. “Koncerte “Tamsta” klube sugrosiu visus kūrinius iš pirmojo albumo, taip pat jau gerai žinomas dainas “At the Sun”, “You”, “Sleepwalker”, įrašytas su kitais atlikėjais.” Tai bus debiutinio albumo pristatymas klausytojams. Pirmasis albumo singlas “Stay With Me”, kurį J. Jarutis įrašė kartu su atlikėja Moniqué, “Youtube" platformoje yra perklausytas jau daugiau nei 100 000 kartų.

Dainos nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=_KV6jMVREGw Scenoje kartu dainas atliks pritariantys muzikantai, kai kurie kūriniai suskambės duetu: "Manau, ant scenos su manimi pasirodysiantys atlikėjai bus malonus siurprizas publikai”, - sako Justinas. Tai bus kol kas vienintelis solinis Justino Jaručio koncertas.

Sėdimų vietų ir staliukų rezervacijos: Telefonu: +370 680 21 534, El. paštu: club@tamsta.com
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Justinas Jarutis | Tamsta K 2018-01-18 21:00 Tamsta Club, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Sėdimų vietų ir staliukų rezervacijos: Telefonu: +370 680 21 534, El. paštu: club@tamsta.com

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:30
Renginio trukmė: 3 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Reformatai
Užupio g. 14 – 36 Vilnius
Įmonės kodas 304299955