logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kaimo kapelų šventė ''Grok, Jurgeli 2021''

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Susitikime „Grok, Jurgeli“ šventėje spalio 9 dieną!

 

Šilta ir daininga „Grok, Jurgeli” šventė, nepaisant visų šiuo metu iškilusių iššūkių, vėl kviečia visus smagiai ir saugiai praleisti dar vieną nepakartojamą vakarą kartu su šauniausiomis liaudiškos muzikos kapelomis iš visų šalies regionų.

 

Pabūkime kartu šventėje, kuri gyvuoja jau daugiau nei pusę amžiaus, kurią daugelis pamilo dar vaikystėje, o joje skambančios dainos lydi ir džiugina mus įvairiomis progomis.

 

Naujos ar gerai žinomos ir pasiilgtos dainos, kurioms visi kartu iš širdies galėsime pritarti kapeloms smagūs šokiai, ir šmaikštūs pokštai tikrai nepaliks abejingų. Kiekvienas pats galės pasijusti šventės dalimi ir į namus.  

Atvykite su šeima, draugais ar kaimynais ir pasidžiaukite švente bei pradžiuginkite kapelas, kurios labai laukia jūsų šypsenų ir plojimų!

 

Dalyvauja kapelos: Lėvena” (Panevėžio r.), Radvija” (Radviliškis), Karčema” (Šilutė), Punelė” (Alytaus r.), Ūkininkas”, Pivašiūnai”, Zyplių dvaro kapela, ansamblis Tarškutis”.

Renginį ves puikus duetas – renginių vedėjas bei atlikėjas Giedrius Leškevičius su ilgamete šventės vedėja aktore Birute Prekevičiūte.

Laukiame visų, didelių ir mažų Žalgirio arenoje spalio 9 d. 16 val..

 

Pagal galiojančius teisės aktus, įėjimas su galimybių pasais.

 

Renginio nuoroda: http://www.zalgirioarena.lt

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti