Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

KAIP SKAMBA LAIKAS

A 2019-12-31 18:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
28.00 - 35.00

Gruodžio 31 d., antradienį, 18 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

KAIP SKAMBA LAIKAS

MARIUS ŠINKŪNAS, vibrafonas
LEONARDAS BĖKŠA, trimitas ir fortepijonas
EUGENIJUS KANEVIČIUS, kontrabosas


Programa
7-ajame bei 8-ajame XX a. dešimtmečiuose
novatoriškumu išgarsėjusių amerikiečių kompozitorių kūriniai.

 

„Dažniausiai jaučiuosi savo vaizduotės ar iliuzijų vergu, kadangi noriu perteikti garsą, esantį giliau nei manyje“, – kartą yra prasitaręs Marius Šinkūnas. Tačiau šio – Naujametinio – vakaro programoje išgirsime ne tik trapius vibrafono garsovaizdžius, atliepiančius slapčiausioms vidaus stygoms, bet kartu nusikelsime ir į prarasto laiko tolumas. „Kaip skamba laikas?“ – užduoda klausimą atlikėjai. O iš tiesų, ar laikas skamba? Ar mes skambame laike? Pasiklausykime...

Marius Šinkūnas – vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, studijavo Liono muzikos ir šokio akademijoje Prancūzijoje (prof. Jeano Geffroy kl.) bei Vakarų Mičigano universitete JAV (prof. Jody Moonerto kl.). Jis dalyvavo Toshihiro Akamatsu (Japonija), Lindos Maxey ir Edo Saindono (JAV), Marko Pekarsky (Rusija), Stanislavo Skoczynskio (Lenkija), Marko Suterio ir Sandeepo Daso (Prancūzija) vibrafono meistriškumo pamokose. Džiazo atlikimo meno mokėsi pas Toshihiro Akamatsu.

Atlikėjas yra grojęs su Lietuvos nacionaliniu ir Kauno simfoniniais orkestrais, Šv. Kristoforo bei Klaipėdos kameriniais orkestrais, su Jungtiniu Baltijos šalių simfoniniu orkestru Švedijoje, Vokietijos-Skandinavijos simfoniniu orkestru Vokietijoje ir kt., koncertavęs su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais, pasirodęs solo bei skirtingų ansamblių sudėtyse.  Jo repertuare – įvairiausių stilių muzika.

 

M. Šinkūnas vedė meistriškumo kursus Sankt Peterburgo meno licėjuje. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje jis įsteigė pirmąją Baltijos šalyse vibrafono klasę. Taip pat M. Šinkūnas veda muzikines laidas radijo programoje LRT KLASIKA.

 

Eugenijus Kanevičius – vienas universaliausių Lietuvos džiazo kontrabosininkų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Išradingas muzikas, puikiai valdantis akustinį bei elektrinį kontrabosą, savo tembrinę paletę papildo elektroniniais priedais, gitara, trimitu, perkusiniais instrumentais ir balsu. Jo grojimas išsiskiria harmoniniu bei polifoniniu mąstymu, o kūryba linksta į savitą muzikos filosofiją, ypač ryškią jo sakraliniuose džiazo projektuose. Per 20 metų džiazo scenoje E. Kanevičius yra koncertavęs beveik su visais Lietuvos džiazo meistrais. Jis taip pat groja solo, komponuoja giesmes, muziką vaikams, teatrui ir kinui. Atlikėjas muzikuoja ir su kitų šalių džiazo atlikėjais, buvo tokių Estijos kolektyvų kaip Raivo Tafenau grupė, „Estonian Dream Big Band“ narys.


E. Kanevičius sukūrė per 30 instrumentinių pjesių, parašė muziką Alytaus dramos teatro spektakliams „Baronas medyje“, „Lakštingala“, „Musių valdovas“, „Merė Popins“, „Laimingasis princas“, muziką filmams „Saulėlydis Lietuvoje“, „Skaruliai“, „Tikros istorijos“, „Iššūkis“. Jis išleido kompaktines plokšteles „Eskizai“ (1994), „Meditacija“ (1996), „Concerto Grosso“ (2005).


Leonardas Bėkša – mokėsi Eduardo Balsio menų gimnazijoje (trimito specialybės – V. Nemaniūno kl., džiazo fortepijono – S. Šiaučiulio kl.), bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (džiazo studijos – P. Vyšniausko kl., klasikinio trimito – A. Kontauto kl.). Atlikėjas yra laimėjęs I ir II vietas respublikiniuose Juozo Pakalnio pučiamųjų instrumentų konkursuose, įvardintas „Metų atradimu“ respublikiniame konkurse „Vilnius Jazz Young Power“.

L. Bėkša – universalus muzikas: kompozitorius, aranžuotojas bei multiinstrumentininkas, grojantis trimitu, fortepijonu, kontrabosu, gitaromis, mušamaisiais instrumentais, sintezatoriais. Jis puikiai atlieka įvairių stilių ir žanrų muziką: trimitu groja klasikinę ir šiuolaikinę muziką, kaip džiazo trimitininkas ir klavišininkas dalyvauja bendruose projektuose su Lietuvos džiazo žvaigždėmis P. Vyšniausku,  D. Vyšniausku, V. Labučiu, L. Mockūnu, V. Mikeliūnu, A. Mikalkėnu, N. Malūnavičiūte, E. Kanevičiumi, D. Praspaliauskiu, T. Botyriumi ir kt. Jungtiniuose projektuose jis yra pasirodęs su bosistais ir kontrabosininkais – Bo Stief (Danija), Gene Perla (JAV) ir Herbie Kopf (Šveicarija), bei vokalistu Jeff Cascaro (Vokietija), 2012 metais, kaip kviestinis pianistas, dalyvavęs pučiamųjų orkestro „Trimitas“ koncerte (kuris akomponavo legendiniam multiinstrumentininkui Jamesui Morrisonui), dalyvavęs daugybėje įvairių festivalių Lietuvoje ir užsienyje. 2018 m. vasarą muzikantas pristatė savo fusion stiliaus muzikos programą, kurią atliko kartu su saksofonininku Tevet Sela (Izraelis/Kanada), gitaristu Karoliu Žoltikovu, bosistu Hudson Knott (JAV/Nyderlandai) ir būgnininku Kasparu Petkumi „Klaipėdos pilies džiazo festivalyje“. Kaip klavišininkas ir trimitininkas, kartu su Neda Malūnavičiūte, Dariumi Rudžiu ir Eugenijumi Kanevičiumi dalyvavo įrašant Vytauto Labučio naujausią albumą „Sounding City“, kur greta V. Labučio ir E. Kanevičiaus kūrinių girdime ir L. Bėkšos kompozicija „Tico Tica“.

Šiuo metu atlikėjas daug dirba įrašų studijose ir koncertuoja Skandinavijoje su švedų muzikantais – pianistu, kompozitoriumi ir prodiuseriu Jesse Emoth, kontrabosininkais Pär-Ola Landin, Alex Littorin ir Andreas Henningsson, būgnininkais Kasper Lindberg, Natanael Salomonson, Jakob Lenberg, saksofoniste Elin Larsson Forkelid.

Jis nevengia dalyvauti roko, pop, latino stilių, liaudies ir sakralinės muzikos bei dainuojamosios poezijos programose, teatralizuotuose projektuose. Atlikėjas groja trimitu grupėje „Sabor Latino“, kurioje be lietuvių muzikantų – L. Urbiko, E. Federavičiaus, Ž. Gaubo – dainuoja ispanų vokalistė Sandra Carillio, o mušamaisiais – italas Dario Zema.

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KAIP SKAMBA LAIKAS A 2019-12-31 18:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15 % su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Išparduota RETRO MAGIJA IšparduotaIšparduotaRETRO MAGIJA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą PRISILIETIMAS PRISILIETIMAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą DAVIDSBIUNDLERIŲ KALĖDOS DAVIDSBIUNDLERIŲ KALĖDOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
-20%
Pirkti bilietą ANT FLAMENKO SPARNŲ ANT FLAMENKO SPARNŲ Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą POKALBIAI DŽIAZO ERDVĖSE POKALBIAI DŽIAZO ERDVĖSE Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
-20%