logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina (miuziklas)

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina (miuziklas) 
 
KAKĖ MAKĖ savo namuose turi naują augintinį, o mūsų scena –  dar nematytą herojų!
 
Leiskite Jums pristatyti – katinas Piratas. Mielas, draugiškas, bet... padykęs ir nežino pagrindinių namų taisyklių.
 
KAKĖ MAKĖ nutaria, kad Piratą būtina išmokyti tvarkos, atsakomybės ir gražaus elgesio.
 
Tačiau, kaip gi tai padaryti?
 
Gal sėsti į laiko mašiną ir verčiant dienoraščio puslapius, nusikelti į praeitį? Vėl išgyventi visiems gerai pažįstamus nuotykius ir smagias istorijas, kuriuos aprašytos populiariose knygelėse?
 
Puiki mintis!
 
KAKĖ MAKĖ, jos palydovas šunelis Čiūčia ir naujas draugas katinas Piratas nukeliauja į praeitį. Į svečius pas Netvarkos nykštuką, kuris kažkada per vieną naktį išmokė KAKĘ MAKĘ susirinkti žaislus ir susitvarkyti kambarį.
 
Netvarkos Nykštukas – geriausias tvarkytojas ir tvarkos mokytojas visoje planetoje. Susitikęs su juo ir sužinojęs, kas nutiko KAKEI MAKEI, Piratas tikrai taps pačiu tvarkingiausiu katinu.
 
Keliaudama po praeitį su savo puikiais draugais Čiūčia ir Piratu, KAKĖ MAKĖ vėl susikaus ir nugalės Pabaisą Tingiu-Nė-Krust, supažindins Piratą su savo monstrais Nanaisa ir Mamaisa bei visi drauge šoks su kiemo draugais. Jie triukšmingai atšvęs KAKĖS MAKĖS svajonių gimtadienį. Juk taip nuostabu, kai laiko mašina gali nusikelti į visas linksmiausias šventes ir atkartoti smagiausias akimirkas!
 
Naujo siužeto miuzikle „KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina“ nuskamba vaikų labiausiai pamėgtos ir milijonus perklausų internete surinkusios miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ dainelės: „Kakės Makės šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“, „Monstrų daina“, „Svajonių gimtadienis“ ir kitos. 
 
Miuziklas „KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina“ papildytas ir trimis visiškai naujais kūriniais: „Čiubi Bam“, „Draugystės šluota“ bei „Čiūčios ir Pirato daina“.
 
Visų dainelių kompozitorius – Rokas Radzevičius, libreto ir dainelių žodžių autorė – Aistė Smilgevičiūtė. KAKĖ MAKĖ – Karina Krysko. Netvarkos Nykštukas – Dalius Skamarakas. Taip pat vaidina ir šoka – Čiūčia, Piratas, Nanaisa ir Mamaisa, kiemo draugai.
 
Miuziklas vizualizuotas ir dėmesį kaustančiu skaitmeniniu būdu. Scenos galinę dalį sudaro milžiniškas vaizdo ekranas, išmaniai pratęsiantis scenografiją ir suteikiantis jos kaitai neribotas galimybes.
 

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti