Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

KALĖDŲ GIESMĖS. ''DAGILĖLIS'', A.KRIKŠČIŪNAITĖ, ČIURLIONIO KVARTETAS

K 2018-12-27 19:00
Valdovų rūmai, Vilnius
5.20 - 19.50
Kalėdų giesmės

2018 m. gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 19 val.
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

Berniukų ir jaunuolių choras DAGILĖLIS
Meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis

ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ (sopranas)

ČIURLIONIO KVARTETAS:
Jonas Tankevičius (I smuikas), Darius Dikšaitis (II smuikas)
Gediminas Dačinskas (altas), Gleb Pyšniak (violončelė)


Programoje – J. Naujalis, O. Gjeil, C. Franck, G. Caccini, B. Mayo, J. Pierpont, J. Rutter, J. Hairston, M. Toren, J. Pachebell, I. Berlin, M. Wilson ir tradicinės Kalėdų giesmės

Tradicinį Valdovų rūmų muziejaus rengiamą šventinį koncertų ciklą pradės ir kalėdine nuotaika sceną užpildys Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“. Vienas ryškiausių šio žanro kolektyvų Lietuvoje, kasmet surengiantis dešimtis koncertų, kurių metų jų klausosi ir jiems ploja šimtai klausytojų Lietuvos ir užsienio koncertų salėse. Jaunieji choristai užburia klausytojų širdis emocionalumu, džiugina puikiai atliekama muzika.

Vakaro solistė Asta Krikščiūnaitė koncertuoja su įvairiais simfoniniais ir kameriniais orkestrais Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje, Izraelyje ir kt. Per visus savo operinės – koncertinės veiklos metus parengė ir atliko daugiau nei 100 operinių ir koncertinių soprano partijų bei virš 500 kamerinės muzikos kūrinių.  Išpuoselėto dainininkės balso atspalvių galimybės – nuo švelnios lyrikos iki gilaus dramatizmo – suteikia galimybę atlikti įvairių žanrų muziką: operas, oratorijas, stambias formas su simfoniniais orkestrais, kamerinę muziką, šiuolaikinių kompozitorių opusus.

Vienas geriausių šio žanro kolektyvų – Čiurlionio kvartetas susibūrė 1968 m. Pelnęs ne vieną prestižinį Lietuvos ir užsienio šalių muzikinį apdovanojimą, kvartetas garsėja išradingumu ir techniniu pažangumu, pastaraisiais metais inicijuoja originalius klasikos ir džiazo projektus, dalyvauja plataus žanrinio konteksto koncertuose. Kvartetas groja unikaliais XVIII a. italų meistrų instrumentais.

Bilietų kainos: 8, 12, 15, 18 Eur

Vaikams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Bilietų su nuolaida skaičius ribotas!

Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KALĖDŲ GIESMĖS. ''DAGILĖLIS'', A.KRIKŠČIŪNAITĖ, ČIURLIONIO KVARTETAS K 2018-12-27 19:00 Valdovų rūmai, Vilnius 5.20 - 19.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 50% studentams, vaikams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bil. (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% perkant 10 ir daugiau bilietų
- 20 % su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta