logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

KALĖDŲ ORATORIJA | Festivalis SALVE MUSICA

Š 2023-12-16 17:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda

Kalėdų oratorija 
Edukacinė programa vaikams ir šeimai  

 
Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ 
Meno vadovas Vytautas Miškinis 
Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ 
Meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis 
Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“ 
Vadovai Gintarė Jurgilė ir Julius Šidlauskas 
Berniukų ir jaunuolių choras „Gintarėlis“ 
Vadovas Tomas Ambrozaitis 
Klaipėdos kamerinis orkestras 
Meno vadovas Mindaugas Bačkus 
Rimvydas Mitkus (vargonai) 

Solistai: Rosana Štemanetian (sopranas), Oksana Auškalnytė (mecosopranas)
Lina Lukauskienė (altas), Tadas Jakas (tenoras), Farshad Abbasabadi (baritonas, Iranas)   
Dirigentas Tomas Ambrozaitis 

Programa: Camille Saint-Saëns. „Kalėdų oratorija“  


 MĖGAUKIS LĖTAI „KALĖDŲ ORATORIJA“ SU VISA ŠEIMA

Artėjant gražiausioms metų šventėms klasikos festivalis „Salve Musica“ kviečia kartu su pačiais artimiausiais pabūti kartu klausant ypatingo kūrinio – Camille’io Saint–Saënso „Kalėdų oratorijos“. 

Istorija pasakoja, kad žymus prancūzų kompozitorius, pianistas, vargonininkas, dirigentas, muzikos kritikas, rašytojas, pedagogas, nuo mažų dienų vadintas vunderkindu, muzikuoti ir kurti pradėjo neįtikėtinai anksti: dvejų pradėjo skambinti, o trejų jau sukūrė pirmąją pjesę fortepijonui. „Kalėdų oratoriją“ C. Saint–Saënsas parašė vos per 12 dienų prieš pat 1858 m. Kalėdas. Džiugiai didingą kūrinį, atliekamą lotynų kalba,  sudaro 10 dalių. Oratorija sukurta remiantis Senojo ir Naujojo Testamentų, Psalmių ir Evangelijų tekstais, taip pat katalikų Kalėdų liturgija. Skaidri, melodinga ir tuo pačiu iškilminga, subtili ir elegantiška kūrinio muzikinė kalba yra nuostabus XIX a. prancūzų romantinės muzikos pavyzdys. Tikriausiai todėl ši oratorija laikoma vienu žinomiausiu ir dažniausiai atliekamu C. Saint–Saënso kūriniu – kasmet gruodžio mėnesį ji skamba viso pasaulio koncertų salėse, bažnyčiose, skatindama pajusti šventinio laikotarpio palaimą ir teikdama šviesią viltį.
Dabar „Kalėdų oratorija“ nuskambės ir  Klaipėdos koncertų salėje, kur pasirodys beveik 200 atlikėjų: berniukų ir jaunuolių chorai „Ąžuoliukas“ (meno vadovas Vytautas Miškinis), „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis), „Gintarėlis“ (vadovas Tomas Ambrozaitis), „Varpelis“ (vadovai Gintarė Jurgilė ir Julius Šidlauskas). Kartu su minėtais kolektyvais pasirodys solistai: Rosana Štemanetian (sopranas), Oksana Auškalnytė (mecosopranas), Lina Lukauskienė (altas), Tadas Jakas (tenoras), Farshad Abbasabadi (baritonas, Iranas) ir Rimvydas Mitkus (vargonai), gros Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus). Visam šiam gausiam atlikėjų būriui diriguos Tomas Ambrozaitis. 

Mėgautis lėtai "Kalėdų oratorija" su visa šeima bus galima gruodžio 16 d., šeštadienį, 17 val. val. 
 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KALĖDŲ ORATORIJA | Festivalis SALVE MUSICA Š 2023-12-16 17:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 1.20 - 9.20
Renginys KALĖDŲ ORATORIJA | Festivalis SALVE MUSICA
Data / Laikas Š 2023-12-16 17:00
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 1.20 - 9.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 100 % Klaipėdos meno mokyklų (S.Šimkaus konservatorijos, E. Balsio gimnazijos,J. Karoso muzikos, J. Kačinsko muzikos, A. Brako dailės, LMTA Klaipėdos fakulteto) moksleiviams ir studentams (nuolaida netaikoma Bilietai.lt aptarnavimo mokesčiui).
- 100 % neįgaliesiems; neįgaliajam priskirtam asmeniui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu būtina pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % perkant 20 ir daugiau.
 
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / +370 46 410 566
Įmonės kodas: 300101372
PVM kodas ND
Renginys KALĖDŲ ORATORIJA | Festivalis SALVE MUSICA
Data / Laikas Š 2023-12-16 17:00
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 1.20 - 9.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą VAKARAS SU PRANCŪZIŠKA MUZIKA | Festivalis SALVE MUSICA PopuliarusPopuliarusVAKARAS SU PRANCŪZIŠKA MUZIKA | Festivalis SALVE MUSICA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą TRYS BACHO KONCERTAI DVIEM FORTEPIJONAMS | Festivalis SALVE MUSICA PopuliarusPopuliarusTRYS BACHO KONCERTAI DVIEM FORTEPIJONAMS | Festivalis SALVE MUSICA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą VIRTUOZIŠKUMO TRIUMFAS | Festivalis SALVE MUSICA PopuliarusPopuliarusVIRTUOZIŠKUMO TRIUMFAS | Festivalis SALVE MUSICA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Išparduota VIENOS VALSO RITMU | Festivalis SALVE MUSICA IšparduotaIšparduotaVIENOS VALSO RITMU | Festivalis SALVE MUSICA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti