logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

KARL FRIERSON - PANEMUNĖS PILIS

K 2022-07-07 19:00
Panemunės pilis, Jurbarkas
20.00

Tarptautinis Tauragės džiazo festivalis pristato gerą pop jazz'o muzikos dozę visiems lengvosios muzikos gerbėjams – Karl Frierson (JAV, Vokietija, grupės „De-Phazz“ siela) ir grupės koncertą, kuris įvyks Karaliaus Mindaugo karūnavimo savaitę – ketvirtadienį, liepos 7 d. 19 val. Panemunės pilyje (Panemunės pilies kiemas, Jurbarko rajonas

Tai legendinio džiazo improvizacijų meistro iš JAV ir Vokietijos bei geriausių Klaipėdos muzikantų jungtinis projektas.

Karl Frierson (JAV, Vokietija) – fenomenalus vokalistas, dainų autorius, patyręs pedagogas, kultinės grupės „De-Phazz“ vadovas, siela ir balsas yra išskirtinė figūra šiuolaikinėje džiazo scenoje. Karlo Friersono vardas puikiai žinomas visiems „De Phazz“ gerbėjams, jis skamba visuose grupės albumuose. Sodrus, gilus, jaudinantis, virtuoziškai valdomas balsas, tarsi pakylėja nuo žemės ir nuskraidina virš dar nepažinto mistinio garsų vandenyno, protarpiais panardindamas į gilius veržlius džiazo, funko, soulo bei bliuzo vandenis.

Tačiau nuostabus vokalas nėra vienintelis atlikėjo išskirtinumas – Karlas pasižymi unikaliu gebėjimu užburti publiką emocingu, betarpišku bendravimu. Jis šoka basas, žaviai gestikuliuoja, žarsto komplimentus damoms ir gali pasirodyti, jog kartais scenoje elgiasi tiesiog beprotiškai. Jis puikiai jaučia publikos pulsą ir priverčia klausytojų širdis plakti greičiau, sukeldamas tikrą ekstazę.

Karlas Friersonas gimė Amerikoje, 1968 metais. Į Vokietiją jis atvyko trumpam, kaip Gospel choro narys. Lemtingas atsitiktinumas būsimąją džiazo žvaigždę suvedė su grupės „De-Phazz“ nariais ir užsimezgusi draugystė paskatino jį visam laikui likti Europoje. Karlas su grupe pradėjo koncertuoti muzikiniuose klubuose, įrašinėjo solines dainas ir nesitikėjo, kad kada nors sulauks pasaulinės šlovės. Tačiau likimas buvo itin palankus. Grupę pastebėjo ir jos potencialą įvertino tarptautinė muzikos kompanija „Universal Music“, su kuria netrukus muzikantai pasirašė sutartį. Šiandien „De-Phazz“ dievina viso pasaulio populiariosios ir džiazo muzikos gerbėjai.

Muzikui pritars geriausi Klaipėdos muzikantai: Vykis Vykintas Jasaitis, Gintas Litinskas, Kasparas Petkus, Martynas Šiaulys, Laimonas Urbikas, Almantas Karečka ir auksabalsė Kristina Jatautaitė.

Rekomenduojame pasiimti sulankstomą kėdutę ar patogų sėdmaišį – tai koncertą padarys jaukesniu ir patogesniu.

Pasimatome Panemunės pilyje liepos 7 d. /  19:00

Durys atidaromos: 18:00
Bilieto kaina: 20 Eur
Prieš koncertą bilietai brangs.

 

 

Apie organizatorių

„Šou imperija, VŠĮ

Vytauto g. 83-319, 72215, Tauragė, Lietuva

Įmonės kodas 300155270

El. paštas info@tauragejazz.lt

Telefono nr.: +370 602 56556

Interneto puslapis: www.tauragejazz.lt

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KARL FRIERSON - PANEMUNĖS PILIS K 2022-07-07 19:00 Panemunės pilis, Jurbarkas 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~75 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Panemunės pilis
Jurbarko rajonas Jurbarkas Lietuva
Organizatorius
VšĮ Šou imperija
Vytauto 83-319 Tauragė
info@tauragesradijas.lt/+37068683815
Įmonės kodas: 300155270