Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Karlsono mokyklėlė''. Koncertas šeimai

A 2019-02-26 18:30
Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda
3.80 - 6.80
„Karlsono mokyklėlė“
Edukacinė programa 6–12 metų vaikams

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tuba)
Aktorius Aurelijus Liškauskas
Režisierius Nerijus GedminasNauja KKS edukacinė programa „Karlsono mokyklėlė“ laukia smalsiausių 6–12 metų vaikų. Juos groti variniais pučiamaisiais instrumentais mokys ne tik Klaipėdos brass kvinteto nariai, bet ir  pats geriausias vaikų draugas Karlsonas!

Šis keistas žmogeliukas yra vienas smagiausių švedų rašytojos Astridos Lindgren fantazijos vaisių. Storas, mažas, vidutinio amžiaus vyrukas su propeleriu ant nugaros A. Lindgren knygose ir pagal jas sukurtuose animaciniuose filmuose draugauja su aštuonmečiu berniuku, nors yra savanaudis ir pagyrūnas, pamišęs dėl saldainių ir pyragaičių… Kokį Karlsoną išvysime KKS scenoje? Ar jis tikrai nusileis iš dangaus ir mokysis groti kartu su vaikais?

Karlsono vaidmenį kurs aktorius Aurelijus Liškauskas, o renginį režisuos Nerijus Gedminas. Tai bus linksmas muzikinis užsiėmimas, kuriame netrūks netikėtumų ir išdaigų.

Mieli vaikučiai, mamytės ir tėveliai! Visai nesvarbu, kad dar nesugebate groti trimitu ar trombonu.  Ateikite patys, atsiveskite visus Karlsoną jau pažįstančius ir apie jį  dar negirdėjusius  pyplius bei suaugėlius!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Karlsono mokyklėlė''. Koncertas šeimai A 2019-02-26 18:30 Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda 3.80 - 6.80
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: nėra
Trukmė: 45 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 50% vaikams, studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta