Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Karlsono mokyklėlė''. Koncertas šeimai

A 2019-02-26 12:00
3.80 - 6.80
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
„Karlsono mokyklėlė“
Edukacinė programa 6–12 metų vaikams

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tuba)
Aktorius Aurelijus Liškauskas
Režisierius Nerijus GedminasNauja KKS edukacinė programa „Karlsono mokyklėlė“ laukia smalsiausių 6–12 metų vaikų. Juos groti variniais pučiamaisiais instrumentais mokys ne tik Klaipėdos brass kvinteto nariai, bet ir  pats geriausias vaikų draugas Karlsonas!

Šis keistas žmogeliukas yra vienas smagiausių švedų rašytojos Astridos Lindgren fantazijos vaisių. Storas, mažas, vidutinio amžiaus vyrukas su propeleriu ant nugaros A. Lindgren knygose ir pagal jas sukurtuose animaciniuose filmuose draugauja su aštuonmečiu berniuku, nors yra savanaudis ir pagyrūnas, pamišęs dėl saldainių ir pyragaičių… Kokį Karlsoną išvysime KKS scenoje? Ar jis tikrai nusileis iš dangaus ir mokysis groti kartu su vaikais?

Karlsono vaidmenį kurs aktorius Aurelijus Liškauskas, o renginį režisuos Nerijus Gedminas. Tai bus linksmas muzikinis užsiėmimas, kuriame netrūks netikėtumų ir išdaigų.

Mieli vaikučiai, mamytės ir tėveliai! Visai nesvarbu, kad dar nesugebate groti trimitu ar trombonu.  Ateikite patys, atsiveskite visus Karlsoną jau pažįstančius ir apie jį  dar negirdėjusius  pyplius bei suaugėlius!
Renginiai