logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Kastytis Kerbedis ''Visoms karalienėms!''

Pn 2024-03-08 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Kovo 8-ąją K. Kerbedis surengs ypatingą šventę, skirtą „Visoms karalienėms!“
 

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis kviečia į muzikinę šventę – kovo 8-ąją, moters dieną, jis Kauno „Žalgirio” arenoje surengs ypatingą koncertą „Visoms karalienėms!“.

„Visos moterys yra karalienės ir jos 1000 procentų nusipelnė būti pasveikintos karališkai – būtent tai aš ir pasistengsiu padaryti!“, – sako Kastytis.

Nors koncerto programa dar tik ruošiama, tačiau jau dabar žinoma, kad jo metu skambės tokie meilę spinduliuojantys kūriniai, kaip „Mano meile, žinok“, „Nakty“, „Lik amžinai“, „Melodija“, „Dėl tavęs galiu“, „Mėlynakė“. Į koncerto programą taip pat bus įtraukti hitai, kurių nebuvo praeitų metų areniniame ture – „Sustok, traukiny“, „Pienių vynas“.

Susirinkusieji galės išgirsti ne tik šių metų moters dieną pristatytą kūrinį „Tik dėl tavęs“, bet ir daugiau dainų premjerų – pavyzdžiui „Vandenynai”, „Ar daug prašau”, taip pat – šiuo metu įrašinėjamą naujausią dainą.

Ne paslaptis, kad K.Kerbedžiui svarbiausia – klausytojas. Charizmatiškasis atlikėjas ne kartą yra pabrėžęs, kad kiekvienas į jo koncertą atvykęs žmogus jam yra didžiausia motyvacija žengti į sceną, todėl jis įsitikinęs, kad Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantis šventinis koncertas gerbėjams paliks ypatingus prisiminimus.

„Myliu ir gerbiu visas moteris. Todėl dovanoju joms geriausia, ką galiu – savo dainas“, –  atvirai sako K.Kerbedis.

Kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių apgalvojantis K. Kerbedis aukštus reikalavimus kelia ne tik sau, tačiau taip pat ir kartu su juo dirbantiems profesionalams. Būtent dėl to visi jo koncertai pasižymi kokybe, unikalumu ir, be abejonės, stilingais įvaizdžiais.

Jau neginčijamas faktas, jog jo koncertuose susijungia visos amžiaus kartos, tad nėra jokių abejonių, jog „seneliu“ save įvardijantis dainininkas nuo pat pirmos dainos leis visoms damoms  pasijusti ypatingomis.

Bilietus į 2024 m. kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį koncertą jau galite įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu www.bilietai.lt. Bilietų kiekis ribotas, todėl organizatoriai ragina bilietais pasirūpinti iš anksto.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kastytis Kerbedis ''Visoms karalienėms!'' Pn 2024-03-08 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 39.80 - 69.80
Renginys Kastytis Kerbedis ''Visoms karalienėms!''
Data / Laikas Pn 2024-03-08 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 39.80 - 69.80
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

BILIETAI BRANGS!

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Klubo nariai Įsigiję bilietus bilietus 108 Ramirent klubo sektoriuje perkelti savo vietas gali iki lapkričio 21 d. Vėliau Audi klubo vietos grįžta į viešą prekybą.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
VOX AUREA MB
Medžiotojų g. 15A Panevėžys
voxaurea1@gmail.com, tel. +370 672 58901
Įmonės kodas: 306372619
Renginys Kastytis Kerbedis ''Visoms karalienėms!''
Data / Laikas Pn 2024-03-08 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 39.80 - 69.80
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Miesto šventė - Kaunas PopuliarusPopuliarusAntikvariniai Kašpirovskio dantys | Miesto šventė - Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą GREGORY PORTER (JAV) PopuliarusPopuliarusGREGORY PORTER (JAV) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Kaunas) Jessica Shy - Pasaka PopuliarusPopuliarus(Kaunas) Jessica Shy - Pasaka Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Kaunas) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopuliarusPopuliarus(Kaunas) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti