logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Kaunas 808 Orchestra

K 2022-10-06 20:00
Angaras, Kaunas
51.00
Kai prieš porą metų esminis naktinis Kauno klubas „Lizdas“ susivienijo su Kauno miesto simfoniniu orkestru ir nufilmavo bendrą savo gimtadienių trumpametražį filmą, daug kam buvo maloniai netikėta. Dviejuose skirtinguose kultūriniuose poliuose gyvuojančios institucijos gali pasirodyti kaip visiškos priešingybės, tačiau jos abi turi vieną labai tamprią jungtį – meilė didingai muzikai.
 
Kaunui tapus Europos kultūros sostine – „Lizdas“ bei Kauno miesto simfoninis orkestras dovanoja miestui, Lietuvai bei visai Europai naują, didelį ir be galo ambicingą projektą – „Kaunas 808 Orchestra“.
 
Kas yra 808? Tai legendinis „Roland“ sukurtas elektroninės muzikos kūrimui skirtas įrenginys. Tai – ritmo mašina, revoliucionavusi, išlaisvinusi ir suteikusi ritminį stuburą šokių muzikai dar jos evoliucijos pradžioje. Šiandien ši skaičių kombinacija – sentimentalus sinonimas, kalbant apie griežtą, tvirtą ir tikslią, kaip mašina, šokių muzikos ritmiką.
 
Šio projekto esmė – 808 ritmo mašinos funkcijas patikėti Kauno miesto simfoniniam orkestrui. Jis visu grožiu ir didingumu įspūdingose industrinėse patalpose atliks legendinius šokių muzikos kūrinius. Skambės Underworld, Moderat, Daft Punk, The Chemical Brothers, The Prodigy, Fatboy Slim, Boards of Canada, Orbital, Faithless bei daug kitų geriausių visų laikų šokių aikštelių himnų.
 
Gyvi pritariamieji solistai, šokėjai bei šviesos instaliacijos visiškai pakeis simfoninio orkestro atliekamos muzikos patirtį ir galutinai sujungs šiuos du, tik iš pažiūros tolimus, pasaulius. Juk, kaip viename reivo himne buvo sakoma: „Dievas yra didžėjus“.
 
LOKACIJA / LOCATION – industrinės patalpos, į kurias šiol nebuvo įžengusi reiverio koja
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kaunas 808 Orchestra K 2022-10-06 20:00 Angaras, Kaunas 51.00
Renginys Kaunas 808 Orchestra
Data / Laikas K 2022-10-06 20:00
Renginio vieta Angaras, Kaunas
Kaina 51.00
Svarbi informacija
Bilietų limitas: 5 per pirkimą
Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Angaras
J. Žemgulio 6 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Meno kūrėjų asociacija FREIMAS
Meno kūrėjų asociacija FREIMAS
Nepriklausomybės ai. 12 Kaunas
info@audrafestival.com/ +370 655 22 658
Įmonės kodas: 300122530
Renginys Kaunas 808 Orchestra
Data / Laikas K 2022-10-06 20:00
Renginio vieta Angaras, Kaunas
Kaina 51.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti