logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Kaunas Blues šventinis koncertas: Freedonia (Ispanija)

Š 2024-12-07 19:00
Kauno sporto halė, Kaunas
FREEDONIA (Ispanija)
Neblėstanti ugnis
Gruodžio 7 d. | durys 18:00 | pradžia 19:00 | Kauno sporto halė
Perkant 4 ir daugiau bilietų taikoma 25% nuolaida krepšeliui
Senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma 20% nuolaida
 
Ar gali kas tamsų lietuvišką gruodį sušildyti labiau nei muzikinė ugnis iš Ispanijos? Ugnis, savyje sulydanti bliuzą, funk, soul, afrobeat ir roko tradicijas. Visa tai talpina grupės iš Madrido „Freedonia“ kūryba. Lietuvoje kadaise jau lankęsi muzikantai grįžta su trenksmu!
2006-aisiais susikūrusios grupės skambesys ypač turtingas. Pirmiausia išgirstame įspūdingą Maika Sitte balsą. Kaip ir priklauso aukščiausio lygio bliuzo ar soul tradicijos atstovei, sugėrusiai Ettos James, Arethos Franklin ir kitų legendų įtakas, jos vokalas vinguriuoja per pačias įvairiausias emocines plotmes – čia jaučiame ir jėgą, ir euforiją, ir melancholiją, ir įniršį. Tačiau Maika – tik dalis grupės. Šalia jos girdime įspūdingą instrumentinę pusę: neleidžiantį ramiai nusėdėti vietomis bliuzinį, vietomis funk stilistikos ritmą, subtilias gitaros partijas ir, žinoma, galingą pučiamųjų sekciją. Pučiamieji suteikia muzikai daug naujų spalvų tiek tarpusavio variacijomis, tiek dreifavimu į afrobeat ar dar kitokios stilistikos pusę.
Šalia muzikinės plotmės verta dėmesio ir idėjinė, atsiskleidžianti tiek dainų tekstuose, tiek veikloje. Inspiruoti tiek globalių tendencijų, tiek, turbūt, ir 70-ųjų funk ir soul dvasios, grupė nevengia apdainuoti pasaulinių problemų – nuo socialinės neteisybės iki ekologinių katastrofų. Vis dėlto, tai nėra tik kritika – Freedonia siekia skleisti viltį ir optimizmą. Negana to, grupė yra dažni svečiai įvairiuose paramos koncertuose ir socialinėse akcijose.
Per savo netrumpą gyvavimo laikotarpį Freedonia spėjo išleisti keturis studijinius albumus: 2012-aisiais pasirodė debiutas „Freedonia“, 2014-aisiais – „Dignity and Freedom“, 2017-aisiais publiką nudžiugino dviguba plokštelė „Shenobi“, o 2019-aisiais dienos šviesą išvydo rašytojo Jose Saramago kalbos įkvėptas „Conciencia“. Neseniai pasirodė naujas grupės singlas „Cheap Love“. Grupė yra dalyvavusi daugybėje reikšmingų festivalių ir užsirekomendavo kaip ypatingai stiprus koncertinis kolektyvas. O kaip gali būti kitaip, jei Freedonia – tai ir stipri vokalistė, ir puikūs instrumentalistai, ir muzika, per siautulingą, sėdėti neleidžiantį ritmą ir spalvingas melodijas kviečianti kurti gražesnį ir teisingesnį pasaulį.
 
Vaizdo įrašai
Running to Nowhere / Koncertas Kaune: https://youtu.be/0xUynAgzbBc?si=8tMn6FWr_bhjF22r
 
 
Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt
Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kaunas Blues šventinis koncertas: Freedonia (Ispanija) Š 2024-12-07 19:00 Kauno sporto halė, Kaunas 19.05 - 89.00
Renginys Kaunas Blues šventinis koncertas: Freedonia (Ispanija)
Data / Laikas Š 2024-12-07 19:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 19.05 - 89.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
Perkant 4 ir daugiau bilietų taikoma 25% nuolaida krepšeliui
Senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma 20% nuolaida


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno sporto halė
Perkūno al. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
GM Gyvai, VšĮ
GM Gyvai, VšĮ
Kaniūkų 2-oji 12A, Kaunas Kaunas
goodmusiclub@gmail.com / +37068613883
Įmonės kodas: 302544555
PVM kodas ND
Renginys Kaunas Blues šventinis koncertas: Freedonia (Ispanija)
Data / Laikas Š 2024-12-07 19:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 19.05 - 89.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Bani Hill Band ir Dani Lança. Tbilisis - Barselona! Bani Hill Band ir Dani Lança. Tbilisis - Barselona! Kirtimų kultūros centras, Vilnius
Pirkti bilietą Inuitų dainavimo menas: Tamara Takpannie ir Kathy Kettler (Kanada) Inuitų dainavimo menas: Tamara Takpannie ir Kathy Kettler (Kanada) Bažnytinio paveldo muziejus, Vilnius
Pirkti bilietą BLUES autobusas Vilnius - Kaunas BLUES - Vilnius BLUES autobusas Vilnius - Kaunas BLUES - Vilnius - Autobusas,
Pirkti bilietą Festivalis Kaunas Blues Festivalis Kaunas Blues Kauno sporto halė, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti