logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Kaunas) Natalija Bunkė - Kosmosas

Š 2024-02-10 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Natalija Bunkė skelbia papildomą koncertą Kaune ir pristato naują dainą „Kosmosas"

Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė paskelbė apie grandiozinių koncertinių gastrolių „Kosmosas" papildomą koncertą Kaune. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad Natalijos Bunkės koncertų turo „Kosmosas" šou papildomas koncertas kitų metų vasario 10-ąją dieną bus surengtas Žalgirio arenoje Kaune. Tokiu būdu, dainininkės gastrolės vyks visose svarbiausiose penkių didžiųjų šalies miestų arenose: gruodžio 8 d.„Avia Solutions Group" arenoje Vilniuje, gruodžio 25 d. „Švyturio" arenoje Klaipėdoje, gruodžio 26 d. „Šiaulių" arenoje Šiauliuose, gruodžio 30 d. „Kalnapilio" arenoje Panevėžyje ir vasario 10 d. „Žalgirio" arenoje Kaune.

Bilietus į grandiozinių Natalijos Bunkės gastroles „Kosmosas" galima įsigyti visose „Bilietai.lt" kasose ir internete: www.bilietai.lt 

Viena garsiausių Lietuvos dainininkių Natalija Bunkė šiandien ne tik paskelbė apie papildomą gastrolių koncertą Kaune, bet ir pristatė naujausią savo dainą ir muzikinį klipą „Kosmosas". Garsenybė atvira - tai vienas moderniausių ir daugiausiai kainavusių jos darbų. 

Natalija Bunkė sako, kad dėl savo gerbėjų jai nieko negaila ir naujasis jos turas tokiu pat pavadinimu „Kosmosas" taps nepaprastu reginiu, kuris privers nustebti kiekvieną.

Pasak Natalijos Bunkės, naujoji jos premjera turi kelias žinutes. Pirmoji - saugoti ir tausoti gamtą, antroji - drąsinanti kiekvieną susikurti savo asmeninį kosmosą, nepaprastą meilės istoriją, kuri svaigins ir kurs įspūdingas emocijas, be kurių mūsų gyvenimas būtų pilkas ir be spalvų. 

„Daina „Kosmosas" iliustruoja turą po didžiąsias Lietuvos arenas. Pats žodis kosmosas jau nusako tai, kad mano gerbėjų laukia daugybė įspūdžių ir netikėtumų. O klipas yra apie meilės istoriją - kiekvienas įsimylėjęs žmogus jaučiasi tarsi kosmose, o kad taip nutiktų reikia saugoti žemę, pradėti viską nuo savęs, nuo savo asmeninės planetos ir tuomet kiekvienas atsidursime ten, kur labiausiai norime ir svajojame", - teigia dainininkė. „Ši daina skirta visiems svajojantiems. Kas nutiktų jei išties atsidurtume kosmose? Ar ilgėtumėmės savo planetos? Kviečiu visus trumpam pasinerti į fantastines svajones, kurios gali virsti realybe. Aš visuomet sakau, kad nėra nieko neįmanomo, svarbu išdrįsti žengti pirmą žingsnį ir tuomet net kosmosas taps pasiekiamas ranka".

Šiam vaizdo klipui Natalija Bunkė pradėjo ruoštis iškart po savo gyvenimo koncerto „Verta milijono". Anot dainininkės, skambant pirmiesiems dainos akordams ji pasijuto tarsi kosmose, būtent tada gimė mintis taip pavadinti savo naujausią turą po Lietuvą. Šiam tikslui ji ne tik kūrė kostiumus su garsiausiais dizaineriaiss, bet ir kiekvieną savo įvaizdį derino su geriausiais savo srities profesionalais. 

„Net makiažai buvo derinami per nuotolį, nes savo visažistę pasirinkau iš Didžiosios Britanijos, kuri dirba su ryškiausiomis pasaulio žvaigždėmis. Specialiai vaizdo klipui užsakėme etnokosmologijos centrą. Dainą sukūrė Stano, kuriuo be galo pasitikiu, o vaizdo klipą filmavo ir kūrė Aurimas Šidiškis su savo komanda", - sako dainininkė. „Aš esu labai laiminga, kad galiu dirbti su pačiais geriausiais savo srities profesionalais - tais, kurie diktuoja madas filmuojant garsiausių atlikėjų vaizdo klipus".

Natalija Bunkė - „Kosmosas": https://www.youtube.com/watch?v=ESEN78tMAsc

Šių metų rugsėjo 4-oji diena Natalijai Bunkei svarbi ne tik dėl to, kad pristatomi naujausia jos daina ir vaizdo klipas, bet ir dėl to, kad šiandien dainininkė paskelbė apie papildomą areninių gastrolių „Kosmosas" koncertą Kaune. 

„Ši diena man taip pat svarbi ir tuo, kad skelbiamas papildomas koncertinio turo koncertas didžiausioje šalyje „Žalgirio" arenoje Kaune. Tai - mano gimtasis miestas ir palikti savo gerbėjus iš Kauno be areninio koncerto būtų nuodėmė. Tad vasario 10-ąją visus kviečiu į kosmosą", - teigia Natalija Bunkė. „Jau prieš tai buvęs koncertas šioje arenoje įrodė, kad mano gerbėjų armija - milžiniška, jie patys ištikimiausi ir tikrai moka švęsti gyvenimą. Pažadu, kad šį kartą viskas bus dar aukštesniame lygyje ir naujas šou taps vienu įsimintiniausiu ne tik mano, bet ir visų mūsų gyvenimuose. Be to, kiekvieno miesto, kuriame vyks gastrolių koncertai, didžiųjų arenų scenose pasirodysiu ne tik aš, bet ir kviestiniai svečiai. Apie tai nenoriu daugžodžiauti, nes geriausias įspūdis būna tuomet, kai lieka bent šiek tiek paslapties".

Koncertinis Natalijos Bunkės turas „Kosmosas" žada daugybę staigmenų, koncertuose bus panaudotos naujausios technologijos, taip pat specialiai šiems koncertams yra kuriami tokie šou elementai, kurių iki šiol Lietuvoje niekas nenaudojo. 

„Man šie koncertai yra labai svarbūs, todėl visų pirma stengiuosi dėl savo gerbėjų. Juk visi jie tikisi kažko naujo, nerėgėto, to, ko niekas iki šiol nedarė", - sako Natalija Bunkė. „Aš nebijau rizikuoti ir labai noriu visiems sukurti tokią pramogą, kuri atmintyje išliktų ilgai. Manau, kad tokie koncertai yra erdvė ne tik pristatyti naujas dainas, kurios taps hitais, bet ir diktuoti madas".

Dainininkė mano, kad Lietuvos atlikėjai labai stengiasi nustebinti savo gerbėjus. 

„Jei palyginsite užsienio svečių koncertus ir tuos, kuriuose rengiame mes, įsitikinsite, kad lietuviai stengiasi kur kas labiau. Tai yra labai didelė investicija, bet, kaip aš sakau, savo ištikimam gerbėjui nieko negaila", - teigia Natalija Bunkė.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Kaunas) Natalija Bunkė - Kosmosas Š 2024-02-10 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 40.10 - 76.60
Renginys (Kaunas) Natalija Bunkė - Kosmosas
Data / Laikas Š 2024-02-10 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 40.10 - 76.60
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo rugsėjo 15 d. iki 29 d. Neparduotos klubo vietos rugsėjo 30 d. patenka į viešą prekybą. 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys (Kaunas) Natalija Bunkė - Kosmosas
Data / Laikas Š 2024-02-10 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 40.10 - 76.60
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas PopuliarusPopuliarus(Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą (Klaipėda) Natalija Bunkė - Kosmosas PopuliarusPopuliarus(Klaipėda) Natalija Bunkė - Kosmosas Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pirkti bilietą (Šiauliai) Natalija Bunkė - Kosmosas PopuliarusPopuliarus(Šiauliai) Natalija Bunkė - Kosmosas Šiaulių arena, Šiauliai
Pirkti bilietą (Panevėžys) Natalija Bunkė - Kosmosas PopuliarusPopuliarus(Panevėžys) Natalija Bunkė - Kosmosas Kalnapilio arena, Panevėžys
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti