Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

KEIČIASI SOLISTAS | Vasaros koncertų ciklas

S 2020-08-16 19:30
Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda
6.20 - 11.20

Vasaros koncertų ciklas
parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės

2020 m. liepos 4 d. – rugpjūčio 16 d.


„Vario tiltai III“

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius  (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistas Jonas Šilinskas (Lietuva–Suomija)
Programa: Georg Friedrich Händel, Jean-Baptiste Arban, Ástor Piazzolla, Enrique Crespo,
Jukka Viitasaari, Leonard Bernstein

 

Vasariškos muzikos garsai  visą vasarą skamba šalia Klaipėdos koncertų salės (KKS) esančio parko estradoje. Liepos 4 – rugpjūčio 16 dienomis čia vyksta gaivūs kaip pajūrio vėjo gūsis ir lengvi kaip smilgos prisilietimas Vasaros koncertų ciklo renginiai. Jų programos aprėpia tiek klasikinę muziką, tiek sujungia kelis muzikos stilius, bus praturtintos džiazo, roko, elektroninės muzikos, dainuojamosios poezijos, folkloro elementais. 

Vasaros koncertų ciklo renginiai dovanoja tikrą muzikos klausymo malonumą ir smagiai praleistą laiką atvirame ore, žaliuojančios gamtos prieglobstyje. Atlikėjų kuriamą harmoniją papildo natūralūs aplinkos „prieskoniai“ – vėjas, lietuviškos vasaros gaiva, parko garsai. Visa tai sukuria ypatingą nuotaiką ir suteikia daug gražių įspūdžių.

//

Pasaulinė pandemija pakoregavo Klaipėdos brass kvinteto programą „Vario tiltai III“: Švedijos sostinėje gyvenantis trimitininkas Tomas Poulsonas negali atvykti į Lietuvą. Jo pasirodymas perkeliamas į spalio mėnesį, o dabar nutiesime muzikinį tiltą į Suomiją ir susitiksime su šioje šalyje įsikūrusiu trimitininku Jonu Šilinsku.

Nuo 2009 metų ten gyvenantis talentingas atlikėjas dirbo daugelyje simfoninių orkestrų, įskaitant Tamperės ir Turku filharmonijų, Kuopio simfoninį ir kitus, koncertavo Japonijoje, Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Italijoje, Rusijoje ir Baltijos šalyse. Šiuo metu jis užima solisto trimitininko pareigas Suomijos radijo simfoniniame orkestre ir dėsto Tamperės muzikos akademijoje. J.  Šilinskas ne tik mokė suomių studentus, bet ir vedė meistriškumo kursus Italijoje ir Pietų Korėjoje. Trimitininkas taip pat atlieka džiazo, funk, soul ir kitų stilių muziką.

J.  Šilinskas savaitę ves meistriškumo seminarą Klaipėdos brass kvinteto nariams ir kartu su jais rengs šią koncertinę programą. Joje pirmą kartą klaipėdiečių kolektyvo sudėtyje antruoju trimitu gros Jonas Katauskas, neseniai pakeitęs ilgus metus jame muzikavusį Alių Maknavičių.  

Tikimės, kad ši programa suskambės visų atmintyje kaip šviesus ir ilgai išliekantis paskutinis Vasaros koncertų ciklo akordas.


Informacija koncertų klausytojams:
 

Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius (išskyrus mažamečius vaikus).

Temperatūra klausytojams bus matuojama prie bilietų kontrolės.

Esant lietingam orui, Vasaros koncertų ciklo renginiai vyks Klaipėdos koncertų salėje. 

Ikimokyklinio amžiaus vaikai į koncertus įleidžiami nemokamai, išskyrus į edukacinę programą „Muzikos namučiai“.  Į „Muzikos namučius“ nemokamai įleidžiami vaikai iki 2 metų.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KEIČIASI SOLISTAS | Vasaros koncertų ciklas S 2020-08-16 19:30 Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda 6.20 - 11.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% perkant 20 ir daugiau

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / (846) 410559
Įmonės kodas: 300101372
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą DŽIAZO LEGENDA | Vasaros koncertų ciklas PopuliarusPopuliarusDŽIAZO LEGENDA | Vasaros koncertų ciklas Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda 6.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą TAU TĖVYNĖS DANGUS | Vasaros koncertų ciklas PopuliarusPopuliarusTAU TĖVYNĖS DANGUS | Vasaros koncertų ciklas Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda 6.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!