logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Keliaujant per pasaulį (Italija, Lietuva) * Festivalio programa

T 2021-07-21 20:00
Palangos Gintaro muziejaus terasa, Palanga
12.00 - 15.00

I-asis Žemaitijos dvarų muzikos festivalis. Dievui ir žmonėms

Donato Ravini, tenoras ir programos autorius
Aistė Ruškienė, sopranas
Rūta Blaškytė, fortepijonas
Rimas Giedraitis, aktorius, vedantysis

Praeities vizionieriai-kosmopolitai
„Tiek pasirenkant artistus, tiek festivalio spektaklius, idėja buvo sekti paskui pėdsaką, paliktą tų iškilių vizionierių vyrų ir moterų iš praeities. Scenoje išvysime Lietuvos ir užsienio menininkus, kurių pasirodymai džiugina skirtingų pasaulio šalių žiūrovų akis ir širdis. O jų repertuare – Lietuvos autorių ir kitų šalių – Prancūzijos, Italijos, Argentinos, JAV – kompozitorių kūriniai.  Platus jų spektras pateisinamas šio festivalio įkvėpėjų – praeities vyrų ir moterų – mentalitetu, kultūra ir interesais – juk jie buvo laiko ribų nepaisę tarptautinio mąstymo kosmopolitai. Tad tai lyg veidrodyje atsispindės ir šiame festivalyje,“ -  festivalio turinį atskleidžia meno vadovas Donato Ravini.

Programoje „Keliaujant per pasaulį“ artistai palies pagrindines renginio temas – ne tik žodžiais, bet ir melodijų variacijomis kalbės apie didžiąsias vertybes. Tai – kultūra, menas, gamtos grožis, kosmopolitizmas... Nešami muzikos, atlikėjai keliaus – ir laiku, ir po pasaulį, o jų kelrodės žvaigždės bus Giacomo Puccini, Claude Debussy, Francesco Paolo Tosti, Nino Rota, Maria Grever, Granados ir kiti per amžius gyvi kūrėjai.

Bendravimas net klampus nuo ... ramumo
Pasakykit, kokio saldumo turi būti nektaras, kuris iki šiol mus, šiuolaikinius žmones, lyg bites į senuosius dvarus vilioja? Peno mintims ir sielai juose tikrai netrūksta: vieną traukia galimybė bent jau akimis pažinti anų amžių architektūrą, kitą – noras prisiliesti prie dvariškos kultūros, trečią – atgaivinti istorinę atmintį, įsivaizduojant skambančius polonezus, šokamus menuetus, skrybėlėtas damas ir joms asistuojančius džentelmenus. Mums, įspraustiems į kur kas paprastesnį ir skubėjimo užgožtą gyvenimą, dvaras kelia ypatingai šviesias asociacijas: ponios ir ponai gyvena dvasiniame komforte, gamtos ir kultūros dermėje, lėto bendravimo gausoje... O kad mus, susvetimėjusios visuomenės narius, kas nors bent trumpam įkeltų į tuos laikus, elegantiškai aprengtų ir manieringai pasodintų ant suolelio parko medžių pavėsyje... Kur galėtume iki soties mėgautis meditacija, kur niekur nereikėtų skubėti. Tikrai! Būtent tokios dvasinės atgaivos ilgesys ir yra tas magnetas, kuris mus traukia į dvarus. Į ten, kur laikas ne bėga, o slenka, kur buvimas, mąstymas, bendravimas net klampus nuo... ramumo.

Pasinerti į ją – dvarišką dvasią – kvies ir šis festivalis, kurio koncertai vyks trijuose Vakarų Lietuvos dvaruose: Oginskių rūmuose Plungėje, Renavo dvaro sodyboje ir Tiškevičių rūmuose Palangoje. Tad šįkart nektaras saldus dvigubai – su galimybe dvaro aplinkoje pabūti ir įstabią muziką į save įsileisti... Jau jaučiat jo skonį?

Koncertas „Keliaujant po pasaulį“ vyks Palangos gintaro muziejaus terasoje, vietos svečiams atidžiai suplanuotos ir sužymėtos.
Daugiau festivalio renginių: www.klasikosdegustacija.lt/festivalis/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Keliaujant per pasaulį (Italija, Lietuva) * Festivalio programa T 2021-07-21 20:00 Palangos Gintaro muziejaus terasa, Palanga 12.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17 Palanga Lietuva
Organizatorius
UAB Klasikos degustacija
UAB Klasikos degustacija
Mindaugo g. 27 - 28 Vilnius
vigaile@klasikosdegustacija.lt/+37065924000
Įmonės kodas: 304445246
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KLAIPĖDA ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KLAIPĖDA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 13.90 - 46.90
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KAUNAS ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 13.90 - 46.90
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!