Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Keturi Lietuvoje'': (I) Rokas Valuntonis | fortepijonas

T 2019-08-21 18:00
Lietuvos dailės muziejus, Vilnius
11.00 - 16.00

„Keturi Lietuvoje“ – tai keturi fortepijoninės muzikos koncertai, kuriais dalinsis du aktyviai visoje Europoje koncertuojantys pianistai – Rokas Valuntonis ir Neringa Valuntonytė. Atlikėjai Lietuvos publikai atliks jau daugelyje Europos scenų skambėjusias ir puikiai muzikos kritikų įvertintas programas, kurias pristatys kiek neįprastu formatu – pianistų muzikines interpretacijas jungs pasakojimai apie tai, ką iš tiesų reiškia būti menininku bei atlikėju ir kaip atrodo jų karjeros užkulisiai. Atlikėjai nagrinės jiems labai svarbų klausimą – ar vis dar verta laikytis tokio „rimto“ klasikinės muzikos atlikėjų stereotipo?

Pirmajame „Keturi Lietuvoje“ koncerte – prestižinės Londono agentūros „City Music Foundation“ narys, pianistas Rokas Valuntonis. Šiek tiek apie jį:

Muzikos kritikai pianisto pavardę jau spėjo paminėti viename didžiausių Europos klasikinės muzikos žurnalų „International Piano Magazine“ bei visam pasauliui žinomame klasikinės muzikos kanale „Classic FM“.
Koncerto programoje – P. Tchaikovsky, F. Chopin, A. Scriabin, D. Scarlatti, C. Debussy ir F. Liszt kūriniai. Ši programa jau sulaukė didžiulės sėkmės Ispanijoje, tarptautiniame Campillos pianistų konkurse, kuriame lietuvis pianistas buvo apdovanotas aukso medaliu ir specialiu publikos prizu. Tačiau tai dar ne viskas – ypatinga charizma apdovanotas R. Valuntonis žavi kūrybingomis interpretacijomis ir neįtikėtinu virtuoziškumu. Jis yra pelnęs aukščiausius apdovanojimus daugiau nei 20 tarptautinių pianistų konkursų Lietuvoje, Italijoje, Švedijoje, Belgijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Olandijoje ir Vokietijoje.
Pianistas R. Valuntonis koncertavo tokiose Europos salėse kaip Milton Court (Barbican Centre), La Sala Verdi, The Wallace Collection, Lietuvos nacionalinė filharmonija ir La Sala Casella Accademia filarmonica Romana. Pianistas pasirodė su Lietuvos nacionaliniu bei Lundo simfoniniais orkestrais, Švento Kristoforo, Panevėžio bei Lietuvos kameriniais orkestrais.
Be tradicinių koncertų R. Valuntonis yra pasirodęs su aktoriais ir skaitovais. Vienas iš pastarųjų bendrų projektų – „Spiritizmo seansas“. Pianistas scena dalinosi su garsiu Lietuvos aktoriumi Kostu Smoriginu. Duetas bandė atskleisti didžių kompozitorių L. van Bethoveno, F. Chopino, S. Rachmaninovo charakterius ir vidinius jų išgyvenimus.
2018–2019 m. sezono metu – solo rečitaliai garsiose Europos salėse: Teatro Juan Brava (Ispanija), Theater Kerkrade (Nyderlandai), Taikomųjų menų ir dizaino muziejuje (Lietuva), Priory Church of St. Bartholemew the Great (Jungtinė Karalystė).

Koncerto programa:

P. Tchaikovsky - „Dumka“ Senovės Rusijos kaimo scena
F. Chopin – Mazurkos op. 6
A. Scriabin – Sonata-Fantazija Nr. 2
D. Scarlatti – Sonatos K487, K8, K79
C. Debussy „Images“ („Paveikslai“) pirmoji knyga
F. Liszt – Mefisto Valsas Nr. 1

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Keturi Lietuvoje'': (I) Rokas Valuntonis | fortepijonas T 2019-08-21 18:00 Lietuvos dailės muziejus, Vilnius 11.00 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Lietuvos dailės muziejus
Didžioji g. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Klasika LT, VšĮ
Šeimyniškių 42-20 Vilnius
apramogos@gmail.com / +37063970702
Įmonės kodas: 302857888
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą ''Keturi Lietuvoje'': (II) Rokas Valuntonis | fortepijonas ''Keturi Lietuvoje'': (II) Rokas Valuntonis | fortepijonas Anykščių koplyčia, Anykščiai 3.00 - 5.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą ''Keturi Lietuvoje'': (III) Neringa Valuntonytė | fortepijonas ''Keturi Lietuvoje'': (III) Neringa Valuntonytė | fortepijonas Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Kaunas 8.00 - 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą ''Keturi Lietuvoje'': (IV) Neringa Valuntonytė | fortepijonas ''Keturi Lietuvoje'': (IV) Neringa Valuntonytė | fortepijonas Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 8.00 - 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!